Першим в історії чемпіоном світу з паркуру на швидкість став українець Колмаков, фото

13:29, 16.10.2022

Богдан Колмаков під час змагань в Токіо на чемпіонаті світу з паркуру (Фото: International Gymnastics Federation (FIG))

Перший в історії чемпіонат світу з паркуру завершився в Японії, у Токіо.

Як інформує УМ, про це 16 жовтня повідомило Суспільне Спорт.

«Золото» світової першості у своїй коронній дисципліні - швидкості - здобув українець Богдан Колмаков.

Радість перемоги - емоції зашкалюють

У фіналі Колмаков на 0,59 секунди випередив італійця Андреа Консоліні. Третій результат показав володар Кубка світу в цій дисципліні Тангуй ван Шинген з Нідерландів.

Нагадаємо, що у липні в американському Бірмінгемі Богдан Колмаков став чемпіоном Всесвітніх ігор-2022.

Як повідомляла УМ, в трійку претенденток на звання найкращої легкоатлетки 2022 року у Європі увійшла українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх.