Збірна України з артистичного плавання здобула історичне «золото» на чемпіонаті Європи

19:39, 11.08.2022

Українки набрали 92.5106 бали. Два інших місця на подіумі розділили збірні Італії та Франції. (facebook.com/olympicua)

Збірна України з артистичного плавання здобула перше історичне «золото» у командній технічній програмі на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі у четвер.

Як інформує Україна молода, про це повідоляє НОК України.

«Впевненою перемогою у технічній групі з сумою балів 92,5106 відкрили континентальну першість наші представниці в артистичному плаванні Марта Федіна, Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Вероніка Гришко, Олеся Дерев'яченко, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, Анастасія Шмоніна.

Відзначимо, що це золото стало історичним для України! Адже наші русалоньки вперше вибороли медаль найвищого ґатунку саме у цьому виді програми змагань чемпіонату Європи», - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, до цього найкращим результатом «синьо-жовтих» була срібна нагорода на континентальній першості.

Нагадаємо, в червні українки встановили рекорд на чемпіонаті світу з артистичного плавання.

На світовій першості українські «русалоньки» завоювали сім медалей: дві золотих та п'ять срібних.

Як повідомляла «УМ», нещодавно жіноча збірна України виграла Всесвітню шахову олімпіаду-2022, яка проходила в індійському Ченнаї.