Євро-2020: Зеленський і Шевченко відреагували на поразку

08:17, 04.07.2021
Євро-2020: Зеленський і Шевченко відреагували на поразку

Збірна України здобула кращий результат, ніж Франція, Німеччина, Нідерланди, Португалія та багато інших.

Президент України Володимир Зеленський і головний тренер національної збірної з футболу Андрій Шевченко відреагували на поразку збірної України у матчі з Англією у чвертьфіналі Євро-2020.

 

Про це повідомляє Україна молода з посиланням на коментарі і дописи Зеленського і Шевченка у неділю.

 

«Жодна поразка не зламає Україну! Біль мине, рани загояться, ми будемо достатньо сильними, щоб підвестися і йти далі! Нам прикро, боляче, але не соромно! Україна завершує цей турнір у топ-8 найсильніших команд Європи.

 

Ми здобули кращий результат, ніж Франція, Німеччина, Нідерланди, Португалія та багато інших. Ми маємо чудову молоду команду, яка отримала надважливий досвід і стала ще сильнішою», - написав у соцмережах глава держави.

 

На думку президента, ми маємо чудовий тренерський штаб, який став ще мудрішим.

 

«А отже, наші головні перемоги – попереду! Я вірю, що ми обов’язково проб’ємося на ЧС-2022 і попсуємо там нерви багатьом грандам світового футболу! І найголовніше! Ми маємо найкращу на турнірі групу підтримки!», - додав Зеленський.

 

Тоді як наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку у матчі з Англією з рахунком 0:4 в матчі чвертьфіналу Євро-2020 так:

 

«Найбільшу роль зіграли епізоди, де ми не дограли. Особливо на другому поверсі, де ми знали, що у Англії є перевага. Втратили Кривцова, і він міг скласти їм конкуренцію в повітрі. Для нас відчутна втрата. Пропустили на старті першого і другого тайму – це моменти, де ми не дограли».

 

На думку Шевченка, команда не відмовлялася від своєї структури, від своїх принципів і «були моменти, де ми контролювали м'яч, створювали шанси».

 

«Звичайно, є у них перевага в класі. Якби у нас були всі гравці здорові протягом турніру, були в кращій формі, то, думаю, все одно було б важко повторити цей результат. Підсумки Євро? Я не буду зараз підводити підсумки Євро. Приїдемо в Київ – і підведемо підсумок. Що було добре, що погано», - акцентував головний тренер національної збірної.

 

Як повідомляла «УМ», збірна України з футболу в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи поступилась команді Англії з рахунком 0:4 та залишає турнір.