«Зустрінемо православного брата хлібом та сіллю»: Ломаченка кличуть до Росії

11:17, 21.10.2020
«Зустрінемо православного брата хлібом та сіллю»: Ломаченка кличуть до Росії

В РФ пообіцяли влаштувати Ломаченку теплий прийом.

Генеральний секретар Федерації боксу Росії (ФБР) Умар Кремльов звернувся до тих, хто критикує Василя Ломаченка після сенсаційної поразки в бою з Теофімо Лопесом

 

На своїй сторінці в Instagram росіянин згадав досягнення нашого співвітчизника в боксі і заявив, що він не заслуговує такого ставлення до себе.

 

Генсек ФБР також запросив українця в РФ, пообіцявши влаштувати йому теплий прийом.

 

«Хочу відповісти всім хейтерам Василя Ломаченка. Він — гордість для всього боксерського співтовариства! Це дворазовий олімпійський чемпіон, він назавжди вписав своє ім'я в історію боксу. Вважаю, бій був суперечливий, перемогу віддали Лопесу, але це не означає, що Василя потрібно за це ображати і критикувати, ніхто не має на це права. Коли Василь вигравав, усім був потрібний, а зараз програв, і всі відвернулися. Недобре це. Запрошую Василя в Росію, завжди зустрінемо нашого православного брата хлібом-сіллю», — написав Кремльов на своїй сторінці в соціальній мережі.

 

Нагадаємо, 23-річний американський боксер Теофім Лопес переміг 32-річного українця Василя Ломаченка та став володарем титулу Чемпіона світу у легкій вазі.

 

У травні скандальні розмірковування українських боксерів Олександра Усика і Василя Ломаченка «про єдину віру, вітчизну і народ» у російському документальному фільмі  «Здрастуй, брате! Христос воскрес» обурили багатьох українців. 
 
 
Так, сайт «Миротворець» вніс обох боксерів до своєї бази «Чистилище», як таких, що не помічають і виправдовують російську агресію проти України.