Українські легкоатлети зібрали весь комплект нагород на Діамантовій лізі у Римі

15:26, 18.09.2020

У жіночому бігу на 400 метрів з бар'єрами дві українки змогли потрапити в трійку найкращих, але "золото" не зуміли здобути.

Українські легкоатлети зібрали весь комплект нагород на престижному етапі Діамантової ліги у Римі. Найвищу сходинку п'єдесталу посів Андрій Проценко у стрибках у висоту.

Вчора, 17 вересня, етап Діамантової ліги у Римі подарував Україні чимало нагород. Спершу Левченко та Магучіх знову між собою розіграли боротьбу за "золото", а згодом інші українські легкоатлети додали у скарбничку країни ще три нагороди, одна з яких була золотою.

Анна Рижикова виграла "срібло", а Вікторія Ткачук здобула бронзову нагороду. Причому обидві українки завершили забіг із особистими рекордами. Цікаво, що декілька днів тому Ткачук вже демонструвала свій найкращий час 55.15 секунди, у Римі українка змогла ще покращити цей час.

Переможницею забігу стала фаворитка змагань нідерландка Фемке Бол. ЇЇ час склав 53.90 секунди.

Трійка лідерок
Фемке Бол (Нідерланди) – 53.90 с
Анна Рижикова (Україна) – 54.54 с
Вікторія Ткачук (Україна) – 54.93 с

Найвищу нагороду змагань здобув український стрибун у висоту Андрій Проценко. Йому підкорилась висота 2.30 метри. Інший українець Олег Дорощук зумів взяти ту ж висоту, що й італієць, але за кількістю спроб поступився легкоатлету з Італії.