Українка Оксана Оробець вдруге стала чемпіонкою світу з фітнесу

17:11, 20.11.2018
Українка Оксана Оробець вдруге стала чемпіонкою світу з фітнесу

Оксана Оробець вдруге стає кращою фітнес-спортсменкою світу (фото: Oksana Orobets / Facebook)

30-річна черкащанка Оксана Оробець перемогла на чемпіонаті світу серед професіоналів з фітнесу, який проходив у Китаї, підкоривши суддів своєю фізичною формою та бездоганним виступом.

Наша Оксана виборола золото і отримала грошову винагороду у 7500 доларів. А сумарний призовий фонд складав 100 тисяч доларів.

Про таку перемогу Оксана Оробець повідомила на своїй сторінці у "Facebook".

"Золото! Україна, ми перші", - похвалилася українська спортсменка своїми досягненнями на чемпіонаті світу, який проходив у Пекіні.

За її словами, призова винагорода за перші місця на таких змаганнях різна зокрема, за "фітнес" – найнижча.

"На моє запитання після цього чемпіонату світу: "Чому така несправедливість?", президент Всесвітньої федерації Рафаэль Сантоха відповідав мені, що кількість учасників у категорії не достатньо велика, щоб призові були такі ж, як у "бікіні", наприклад", – зазначає Оксана.

Вона наголошує, що ні в якому разі не знижує категорію "бікіні", але дивується, чому призові не роблять на рівні?До речі, торік у грудні черкащанка Оксана Оробець перемогла на чемпіонаті світу з фітнесу, який проходив у Франції.

У соціальних мережах повідомлення спортсменки її шанувальники сприйняли із захопленням і щиро вітають переможницю.

"Це неймовірна цілеспрямованість і неабияка праця. Наша Оксана – найкраща", – зазначає Ірина Вітер. 

Як повідомляла "УМ", тренер з фітнесу обплив навколо Британії за 5 місяців. Від солоної води у нього розпався язик та облазила шкіра.