Шахістка Анна Музичук перемогла в українському сегменті Facebook

09:10, 30.12.2017
Шахістка Анна Музичук перемогла в українському сегменті Facebook

Анна Музичук не поїхала до Саудівської Аравії і стала "чемпіонкою" українського Facebook.

Пост української шахістки Анни Музичук про бойкот чемпіонату з шахів у Саудівській Аравії лише протягом кількох днів став найпопулярнішим постом українського сегменту Facebook у 2017 році.

 

Станом на ранок суботи, пост Музичук, написаний 23 грудня ввечері, набрав майже 150 тис лайків, 19 тис коментарів та понад 69 тис. поширень.

 

Відтак, це найпопулярніший пост в українському сегменті Facebook за весь час його існування, пише Watcher, профільне видання про інтернет-бізнес в Україні. І показники посту шахістки продовжують активно зростати – щогодини додається кілька сотень нових поширень та коментарів. Майже всі коментатори підтримують рішення Анни та її сестри.

 

Анна Музичук є чинною чемпіонкою світу і в бліці, і в швидких шахах. 23 грудня вона заявила про рішення не їхати на чемпіонат світу зі швидких шахів, який відбудеться в Саудівській Аравії з 26 по 30 грудня.

 

«Через кілька днів я втрачу обидва свої чемпіонські титули – один за іншим. Просто тому, що вирішила не їхати до Саудівської Аравії. Не граймо за чиїмись правилами, не носитимемо абайю, не ходитимемо з супроводом на вулицю і взагалі не відчуватимемо себе вторинною істотою. Рівно рік тому я виграла обидва ці титули і була найщасливішою людиною в шаховому світі, а тепер я відчуваю себе дуже погано. Я готова боротися за свої принципи і пропустити турнір, який міг би принести більше грошей, ніж десяток турнірів, разом узятих», – написала Музичук.

 

Вже 28 грудня німецька газета Bild у традиційній рубриці назвала українську шахістку Анну Музичук «переможцем дня».