«Не домовилися». У національної хокейної збірної України несподівано змінюється тренерський штаб
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Британець Тайсон Ф'юрі має скандальну репутацію в боксі.
Британське антидопінгове агентство (UKAD) дозволило повернутися в бокс скандально відомому колишньому чемпіону світу Тайсону Ф'юрі (25-0, 18 КО).
Про це повідомляє SportArena у вівторок.
Ф'юрі отримав дозвіл на повернення в спорт, оскільки британець пішов на компроміс з UKAD і погодився заднім числом отримати дворічну дискваліфікацію. Це дозволить Ф'юрі повернутися в бокс в 2018 році, якщо BBBofC погодиться повернути йому ліцензію.
Раніше Ф'юрі потрапив у допінг-скандал: він попався на вживанні заборонених препаратів і був позбавлений всіх своїх чемпіонських титулів.
Але після того, як Ф'юрі був тимчасово відсторонений від боксу, почалися його судові тяжби з Британським антидопінговим агентством (UKAD). Одночасно Британська рада з контрою за боксом (BBBofC) відібрала у нього ліцензію.
Тим не менш, нещодавно Ф'юрі заявив про своє бажання повернутися в бокс в 2018 році і провести низку гучних боїв.
Серед можливих майбутніх суперників Ф'юрі фігурують імена чинного чемпіона світу і Тоні Ентоні Джошуа Белл.
Як повідомляла «УМ», у листопаді 2015 року Тайсон Ф'юрі сенсаційно переміг Володимира Кличка у Дюсельдорфі і заволодів титулами чемпіона світу у важкій вазі за версіями WBA, IBF, WBO і IBO.
Однак у ранзі нового короля важкої ваги сканадальный британець протримався недовго. Спочатку IBF позбавила його титулу за відмову провести обов`язковий захист проти В'ячеслава Глазкова. А потім вже в нього розпочалися допінгові проблеми.
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Основний акцент найкращих легкоатлетів під час цьогорічного літнього сезону спрямований на серпневий чемпіонат Європи у британському Бірмінгемі та на перший в історії абсолютний ЧС (World Athletics Ultimate Championship) у Будапешті >>
Чемпіонат світу з футболу вийшов на фінішну пряму. >>
Два поспіль півфінали на турнірах «Великого шолому», особистий рекорд у рейтингу WTA — і тепер, демонструючи абсолютно інший рівень гри, Марта Костюк близька до того, щоб випередити в табелі про ранги першу ракетку України Еліну Світоліну. >>
Після першого ігрового тижня у Лізі націй, під час якого підопічні Рауля Лосано виграли у Китаю та Куби, без шансів програли японцям (0:3) та на тай-брейку втратили перевагу проти титулованих поляків (2:3) >>
Національний рекорд встановив семирічний Філіп Нагорний - хлопець виконав 250 підйомів на перекладині з переворотом, >>