«Охрещений» вогнем

Споруда посеред міста у вигляді величезної літаючої тарілки з самого початку її зведення користується підвищеним інтересом. Адже аналогів стадіону «Донбас–арена», який донеччани називають однією з найулюбленіших і найдорожчих «іграшок» президента ФК «Шахтар» Ріната Ахметова, немає ні в Україні, ні в країнах ближнього зарубіжжя. 50–тисячна спортарена, яку почали будувати в 2006 році, прийме перших відвідувачів уже влітку нинішнього року. А поки її в авральному порядку вимушені були відвідати пожежники та правоохоронці.

Сам ґвалтую, сам шукаю...

Неслухняних дітей, буває, частенько лякають не лише лозиною, а й міліцією. Мовляв, будеш пустувати, миттю дядько–міліціонер забере. А ось школярам Донеччини минулого року настійливо рекомендували боятися й остерігатися маніяка–педофіла, який шукав своїх жертв серед дівчаток молодших класів. І тепер, очевидно, і батьки, і вчителі, і правоохоронці мали рацію — невідомий збоченець, який підозрюється в скоєнні п’ятнадцяти (!) зґвалтувань малолітніх школярок, виявився співробітником правоохоронних органів.

Плати, Петре, поки тепле

У місті Кіровське Донецької області внаслідок пошкодження на магістралі водогону велика частина населеного пункту залишалася без теплопостачання. Аварійні бригади ліквідували пошкодження, проте мешканці міста ще кілька днів відчували перебої з теплом та гарячою водою у своїх помешканнях. За умов холоднечі, як це часто буває, на жаль, різко збільшився і ризик пожеж та отруєнь чадним газом.

Пального повно — погода несприятлива

Пального повно — погода несприятлива

Учора вранці в Макіївці несподівано здійснив «тверду» посадку вертоліт. Гелікоптер, який належить клубу «Аеромайстер», упав у полі неподалік тутешньої копальні «Глибока». Очевидці кажуть, що під час падіння він зачепив одну з опор лінії електропередач. Жертв серед населення та руйнувань наземних споруд не було.

Не газом єдиним

Нема лиха без добра. А тому завдяки сусідам, які носяться з пропонованим нам газом, як один зі ступою, і «по–братському» ніяк не складуть йому ціни, чимало підприємств Донеччини завбачливо почали застосовувати проекти альтернативної енергетики. В області вже встигли напрацювати певний досвід використання нетрадиційних джерел енергії: шахтного газу–метану, доменних та коксових газів, відходів сільського господарства, біомаси, а також енергії вітру та сонця.

Беріть Стуса. Лиш приберіть УПА

Беріть Стуса. Лиш приберіть УПА

У наступному році на проспекті Гурова, що в центрі Донецька, навпроти головного корпусу Донецького національного університету спорудять пам’ятник Василеві Стусу. Поет і громадянин, Герой України, він свого часу мешкав у Донецьку, навчався тут на філологічному факультеті педінституту (нині ДонНУ), викладав в одній зі шкіл Донеччини, працював у газеті. Отож увіковічнення Стуса є досить логічним кроком керівників місцевої влади, які дали дозвіл на спорудження монумента. Однак навіть у цій ситуації деякі керівні донецькі так і залишилися «донецькими».

Там, де бульдозер не пройде

Там, де бульдозер не пройде

На Донеччині побутує сміливе припущення щодо майбутніх пікетувань «чорнобильцями»–ліквідаторами приміщень владних структур чи Пенсійного фонду. Подейкують, років через два–три у пікеті стовбичитиме й... спеціальний робот.

«Фантомас» знімає ... панчохи

Після низки зухвалих пограбувань окремі тутешні банківські відділення отримали неофіційний статус мало не прохідних дворів. Саме така репутація, схоже, спокусила й невідомого молодика, який днями наважився «обчистити» відділення «Правекс–банку» в Харцизьку.

Постановили: не скорочувати

Учора в більшості великих міст практично всіх областей України відбулися анонсовані Федерацією профспілок України акції протесту. У кожному регіоні вимоги, що їх висували протестувальники до органів місцевої влади, місцевого самоврядування, працедавців та вищого керівництва держави, звучали по–різному.

«Банкопад» за календарем

До банківських філій Донецька грабіжники останнім часом немов на роботу ходять. 20 листопада лиходії в темних масках із пістолетом досить невимушено розжилися на 300 тисяч гривень у банківському відділенні в центральному Ворошилівському районі.