Олімпійський «заплив»

Напередодні зимової Олімпіади в Сочі чорноморські хвилі розсікали безліч різних кораблів і суден. У двох морпортах цього міста причалили аж десять велетенських круїзних лайнерів, пасажирських поромів і вітрильників із туристами.

Без ока та зі строком

П’ять років позбавлення волі разом із конфіскацією майна — такий вирок днями оголосив Балаклавський райсуд Севастополя колишньому меру Інкермана Валерію Конопльову. Нагадаємо, що міліція «застукала» пана Конопльова під час отримання чергового хабара ще у серпні 2012 року. Тоді міському голові саме передали 20 тисяч «зелених» і 100 тисяч гривень.

«Тарзанки» на Ай–Петрі

Представники Кримської республіканської асоціації «Еколологія і світ» б’ють тривогу щодо бізнесово–туристичної експансії на унікальну місцину в межах Ялтинського гірсько–лісового заповідника. На недавній прес–конференції у Сімферополі заступник голови асоціації Андрій Артов, а також його колега з Київського еколого–культурного центру Іван Парникоза озвучили нові кричущі факти.

Росія їм ближча...

Київський Майдан продовжує надихати депутатів парламенту Криму на вербальні «подвиги» щодо захисту автономії від «екстремістів–терористів». Достатньо сказати, що члени президії ВР АРК уже двічі вимагали від Президента Віктора Януковича запровадити в Україні надзвичайний стан, приймали рішення про заборону на півострові діяльності й символіки ВО «Свобода» та навіть просили Службу безпеки затримувати активістів і прибічників цієї партії (прокуратура АРК внесла протест на таку ухвалу президії).

Трагічний поворот

Трагічний поворот

Фатальними стали нечищені дороги для кримського актора, заслуженого артиста України Володимира Крючкова, відомого телеглядачам за серіалами «Свати» та «Вулиці розбитих ліхтарів». Автомобіль «Деу–Матіс», в якому актор повертався додому, занесло на слизькому повороті, він перекинувся і врізався в дерево на трасі під Миколаєвом.

Відхурделило, відмело

Відхурделило, відмело

Циклон, який наробив чимало лиха, поступово втрачає силу. Однак на вихідних рятувальникам було не до відпочинку — довелося відновлювати електропостачання, адже у багатьох регіонах дроти не витримали поривів вітру та обледеніння. За повідомленням прес–служби ДСНС, на ранок понеділка без світла залишалися 178 населених пунктів.

Протистояння заморожено

Протистояння заморожено

За якісь два дні частина території України перетворилася на снігову пустелю. Зима ошелешила хуртовинами і двадцятиградусними морозами, до яких частина українців виявилася зовсім не готовою.

Кримська палітра

Учора у Сімферополі нечисленна група громадських активістів на чолі з Олександрою Дворецькою, котра від початку виказувала солідарність із Майданом, вшанувала пам’ять загиблих на вулиці Грушевського, поклавши на сходи тутешньої Ради міністрів квіти з чорними стрічками.

Кримська палітра

Учора у Сімферополі нечисленна група громадських активістів на чолі з Олександрою Дворецькою, котра від початку виказувала солідарність із Майданом, вшанувала пам’ять загиблих на вулиці Грушевського, поклавши на сходи тутешньої Ради міністрів квіти з чорними стрічками. А ще — створили імпровізований пам’ ятник із написом «Пам’яті жертв бандитського режиму».

Монетка на «щастя»

Крик про допомогу почув випадковий перехожий біля підніжжя Петровських скель, що на південно–східній околиці кримської столиці. Він і викликав «швидку». Медикам жінка розповіла, що впала зі скелі не сама, а «завдяки» єдиному сину, якого виховувала з бабусею.