Латвія допомагатиме Україні повернути гроші екс-чиновників

Латвія допомагатиме Україні повернути гроші екс-чиновників

Україна і Латвія налаштовані на активну двосторонню співпрацю у питанні повернення активів, пов’язаних з ексчиновниками України, які були виведені до латвійських банків. Такої домовленості було досягнено під час зустрічі Володимра Зеленського з президентом Латвії Егілсом Левітсом.

Пристайко в Люксембурзі проситиме міністрів ЄС «дотиснути» Росію

Голова МЗС України Вадим Пристайко заявив, що під час засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ 14 жовтня в Люксембурзі закликатиме партнерів "дотиснути" Росію і підтримати мирний план Києва.

Більшість українців не підтримують «особливий статус» Донбасу

Більшість українців не підтримують «особливий статус» Донбасу

Більшість українців не підтримують надання і закріплення в Конституції України "особливого статусу" окремим територіям Донецької та Луганської областей і проти "компромісів" заради миру

Депутати Європарламенту засумнівалися в доцільності «формули Штайнмаєра»

Депутати Європарламенту засумнівалися в доцільності «формули Штайнмаєра»

Представники Європейської народної партії в Європарламенті засумнівалися в доцільності реалізації так званої "формули Штайнмаєра", констатувавши, що вона вигідна лише Росії

Спецслужби виявили загін розвідки Росії, який чинить диверсії в Європі

У складі Головного управління розвідки Росії діє спеціальний загін, який займається диверсійними операціями у Європі. На його рахунку кампанія з дестабілізації Молдови в 2014 році, замах на вбивство Еміліана Гебрева, спроба держперевороту у Чорногорії в 2016 році і отруєння Скрипалів.

Посол США в ЄС отримав наказ не з’являтися перед Конгресом

Гордон Сондленд, посол США в Євросоюзі, отримав наказ не з'являтися 8 жовтня на заплановане інтерв'ю з комітетами Палати, які ведуть розслідування імпічменту щодо президента Дональда Трампа.

«Північний потік-2» збільшить вплив Росії на зовнішню політику ЄС – Перрі

«Північний потік-2» збільшить вплив Росії на зовнішню політику ЄС – Перрі

Прокладкою "Північного потоку-2" яка знаходиться в завершальній стадії, керує російський "Газпром". Її також фінансують німецькі, голландські, австрійські і французькі підприємства. Американський міністр стверджує, Москва зможе скористатися своїм впливом, щоб підпорядкувати інші країни своєї волі.

Країни Балтії та Грузія підтримали Україну в ПАРЄ спільною заявою про РФ i бойкотом відкриття осінньої сесії

Допоки Україну накриває хвиля обурення через імплементацію «формули Штайнмаєра», допоки наростає протестна хвиля на столичному Майдані, в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), відкриття чергового засідання якої відбулось днями, Україна разом із Грузією, Естонією, Латвією, Литвою створила групу