«Брестські фортеці» у Криму

«Брестські фортеці» у Криму

Шість днів тримають облогу військові та прикордонні частини України в Криму. Вони заблоковані на своїх базах та заставах російськими вояками та БТРами. Щодня на них виходять російські переговорники, пропонують скласти зброю, прийняти присягу «на вірність кримському уряду», а то й відверто — на вірність РФ; натомість обіцяють зберегти життя і «працевлаштувати за фахом».

Навіщо в Криму використовують «тушку» Януковича

Навіщо в Криму використовують «тушку» Януковича

Будівля парламенту, окупована озброєними професіоналами, ймовірно, «беркутівцями», десятки російських БТРів на дорогах, військові кораблі Балтійського флоту РФ, що передислоковуються в Чорне море, блок–пости на перекопському перешийку, які впускають на півострів лише автівки з місцевими номерами (щоб не приїхали «бандерівці») — усе це вчорашні реалії Криму.

Бійка за Крим. Битва ще попереду?

Бійка за Крим. Битва ще попереду?

Учора близько 16–ї години у Сімферополі, перед будівлею ВР Криму відбулися сутички між сепаратистами та поборниками ідеї Криму в складі України. Останніх представляли кримські татари та менш численні футбольні ультрас місцевого клубу «Таврія», яких зранку тут зібралося близько п’яти тисяч.

Кримська карта

Кримська карта

Учора президія Верховної Ради Криму під тиском проросійськи налаштованого мітингу, який складався з близько трьох сотень осіб, прийняла рішення про проведення сьогодні позачергової сесії. Формально — щоб, заслухавши звіт Ради міністрів, відправити місцевий уряд у відставку.

Севастопольська пружина

Севастопольська пружина

Учора проросійські активісти, озброєні битками, взяли будівлю Севастопольської міськдержадміністрації і вивісили над нею російський триколор. Вони вимагають визнати керівником міста громадянина РФ Олексія Чалого, за якого напередодні проголосував мітинг, що зібрався на площі Нахімова.

Рекордсмени Карибського моря

Рекордсмени Карибського моря

Про амбітний заокеанський план відомого спортсмена–марафонця і героя численних публікацій нашої газети Олега Софяника ми повідомляли на початку минулого місяця. Нагадаємо, чоловік разом зі своїм давнім напарником по морських запливах у різних куточках світу — московським підприємцем Шамілем Алімурадовим — мав намір перепливти Карибське море.

Ялтинська конференція «Регіонів»

Про зібрання, себто Всеукраїнський форум представників обласних рад та Верховної Ради АР Крим, його учасників спові­стили буквально за півтори доби до початку роботи. В офіційному прес–релізі це нічим не обґрунтовується, лише зазначається, що ініціатори форуму — голови Харківської, Київської, Кіровоградської, Луганської облрад, відповідно, Сергій Чернов, Олександр Качний, Микола Ковальчук, Валерій Голенко, а також спікер парламенту Криму Володимир Константинов.

«Рогата» пропаганда

У нових кримських тролейбусах, де встановлено монітори, пасажири можуть побачити цікаве «кіно». Спочатку подають відеоряд iз провладних мітингів у Сімферополі, де «Крим — територія стабільності». Його змінюють відповідні картинки з палаючого київського Майдану і промовистий рефрен «Не допустимо помаранчевого перевороту!».

Крим шукає чудеса

Крим шукає чудеса

Цю чергову креативну ініціативу тутешнього Міністерства курортів і туризму започатковано в рамках підготовчих заходів до майбутнього відпочивального сезону. Щоб докласти руку до пошуку найяскравіших пам’яток півострова, кожен охочий може «лайкнути» навпроти того чи іншого конкурсанта «Калейдоскопа чудес Криму» на інтернет–сайті відомства.

«Незаплановані» діти рудого Лорда

Ялтинський зоопарк «Казка» і його філія неподалік райцентру Білогірськ — сафарі–парк «Тайган» — не перестають дивувати відвідувачів природним багатством. За два неповних роки існування у цьому найбільшому у Європі парку левів добре прижились понад півсотні звичайних африканських рудих та п’ять рідкісних білих хижаків (їх у світі не більше ста).