Швейцарський пацієнт

Президент України Віктор Ющенко відбув до Швейцарії для планового медичного обстеження і контролю за реалізацією лікувальної програми з виведення діоксину з організму, повідомляє прес-служба глави держави. Дана поїздка є неофіційною i відбувається в рамках відпустки Віктора Ющенка.

Давайте ваші грошики

Шахрайку ледь встигли затримати на україно-російському кордоні в Харківській області, щоправда, грошей при ній не було. Касир Новотроїцького районного відділення одного з найбільших українських банків, що на Херсонщині, подолала за цей час тривалий шлях, але втекти їй не вдалося. За даними правоохоронців, при ній мали бути 540 тисяч гривень готівки, однак, за словами касира, сумку з половиною мільйона у неї нібито вкрали на вокзалі в Харкові.

Гадюки відомі

Принаймні про це заявив сам Президент Віктор Ющенко в інтерв'ю телеканалу «Інтер» в неділю ввечері. За його словами, ще два роки тому, коли це з ним сталося, ніхто не знав i не припускав, хто саме причетний до отруєння рейтингового кандидата у президенти. Але наразі «попрацювали лабораторії, поставлена крапка», адже медициною вже встановлено, як проявляються симптоми отруєння діоксином і яким є їхній характер.

Бувайте, самозванці

Епопея з суддями КС, яких ще на початку травня звільнив із займаних посад Президент Віктор Ющенко, добігає кінця. Якщо раніше їх було звільнено за порушення присяги, то нині глава держави, за квотою якого (але ще Кучмою) й було призначено суддями КС Валерія Пшеничного, Володимира Іващенка та Сюзанну Станік, пішов двом з них назустріч, дозволивши написати заяви про звільнення за власним бажанням.

Дресирувальник політиків

Очевидно, ці думки лідеру «Народної самооборони» Юрію Луценку навіяло місце героїчної битви козацтва під Берестечком. Саме сюди, до села Пляшеве, що на Рівненщині, минулої неділі з'їхалося чимало відомих політиків, щоб вшанувати загиблих у 1651 році борців за незалежність від Речі Посполитої. 356 років тому кримський хан Іслам-Гірей зрадив свого союзника у війні з ляхами – гетьмана Богдана Хмельницького — й утік з поля бою, оголивши фланг, що призвело до поразки козацького війська. Саме тому, проводячи історичні паралелі із сьогоденням, Юрій Луценко волів говорити про бої політичні — між демократами та «антикризовиками».

Восьмий може бути першим

Президент Віктор Ющенко підписав відповідний указ, згідно з яким восьмим заступником голови СБУ став начальник слідчого управління Служби безпеки Микола Герасименко. Втім, у пана Герасименка, якого в силових структурах знають як незаангажованого професіонала, відкриваються перспективи бути фактично першим за повноваженнями серед заступників.

Двісті «штук» для МВС

Йдеться не про хабар керівнику МВС Василю Цушку, а таку собі подяку, подарунок. Хай i незвичний. І можна лише уявити очі генералів міліції та й самого міністра, коли під час звичайного робочого засідання у МВС до кабінету зайшов 93-річний дідусь із пакетом, прокрокував до столу й ...виклав із цього самого пакета аж 200 тисяч доларів США!

Куля в під’їзді

У тамбурі біля власної квартири в одному з будинків по Оболонському проспекту вбили депутата селищної ради села Власівка Світловодського району Кіровоградської області Ігоря Завалєя. Трагедія відбулася в ніч із неділі на понеділок — близько 23.00.

Знову виїзний

П'ять із половиною годин позавчора тривало судове засідання Подільського райсуду столиці, на якому Феміда з'ясовувала законність порушення Генпрокуратурою кримінальної справи проти Юрія Луценка нібито за зловживання службовим становищем. Судді оголосили своє рішення пізно ввечері — скаргу Луценка на дії слідчих ГПУ було задоволено.

Перша леді побувала за гратами

Перша леді побувала за гратами

Якщо в тебе — відкрите, щире серце, тебе зрозуміють усюди. Навіть ті, на кому суспільство часто ставить хрест. У Міжнародному благодійному фонді «Україна 3000» вважають, що не існує кордонів, якщо йдеться про добре слово, підтримку та надію на краще. Саме це позавчора особисто продемонструвала голова фонду й перша леді країни Катерина Ющенко, яка відвідала Надержинщинську виправну жіночу колонію № 65, що у селі Божківське Полтавської області.