Піддослідне свинство

Канібалізм під час телешоу — і не десь на островах Кука, а в Західній Європі, в Нідерландах! Двоє голландських телеведучих на очах глядачів накололи на виделки і з’їли по шматку м’яса один одного.

Свій у кухонну дошку

Покійний король поп–музики Майкл Джексон і після смерті продовжує фінансово допомагати своїм родичам та близьким. Так, минулих вихідних у Лос–Анджелесі відбувся аукціон із продажу особистих речей та меблів із будинку Джексона. На торги виставили понад 540 предметів. Загальна вартість реалізованих лотів склала близько 1,6 мільйона доларів, що втричі перевищило очікувану суму.

Не цілуй її — могилу!

Не цілуй її — могилу!

Могила Оскара Уайльда — одна з найбільш культових на кладовищі Пер–Лашез у Парижі. Змагатися з нею в популярності може тільки місце поховання рок–ідола Джима Моррісона. Надгробок у протилежному від головного входу кінці цвинтаря став місцем паломництва не лише шанувальників славнозвісного ірландського письменника, а й представників секс–меншин, далеких від літератури. «Голубі» й «рожеві» так затероризували пам’ятку, що її вирішили захистити товстим шаром скла.

Христова сестра й однорукі бандити

Ігроманія — то, виявляється, така зараза, що захворіти на неї може навіть сестра Христова. Днями стало відомо, що нью–йоркський суд ухвалив рішення у справі черниці, яка програла в казино майже 850 тисяч доларів із церковної скарбниці.

Друзі по балу

Настала пора традиційних листопадових балів військових у США. Цьогорічні вечірки американських вояків — не зовсім звичайні. «Фішкою сезону» стали запрошення на святкові вечори «морпіхів» різних знаменитостей. Почалося з того, що сержант морської піхоти Скотт Мур покликав на бал акторку українсько–єврейського походження Мілу Куніс. Бравий «морпіх» записав відеозвернення до голлівудської зірки, виклав його на YouTube і невдовзі став знаменитим: його порив підтримали десятки тисяч людей. Міла спершу погодилася скласти Мурові компанію, потім вирiшила подумати... А вчинок Скотта став прикладом для багатьох інших вояків США, які почали кликати на осінні бали зірок шоу–бізнесу, підключати до цього відеосервіси та Facebook. Чи не найбiльш резонансною стала вiдмова Скарлетт Йоханссон.

«Королі» найбагатші і по смерті

Журнал «Форбс» склав традиційний щорічний рейтинг найбагатших знаменитостей–мерців. Другий рік поспіль список очолив Майкл Джексон, його посмертний дохід за рік (від жовтня 2010–го) становив 170 мільйонів доларів.

«Матріархат» у Голлівуді

«Матріархат» у Голлівуді

Позавчора ввечері у конференц–залі готелю Four Seasons, що в Беверлі–Хіллз (Каліфорнія), було зафіксовано максимальну концентрацію відомих американських актрис на квадратний метр. Тут відбулася щорічна церемонія вручення премій «Жінка в Голлівуді» від журналу ELLE. Популярний жіночий часопис відзначив найстаранніших панянок «фабрики мрій» уже 18–й раз.

Нема дороги? Не буде й ліжка

Таки досягли поставленої мети учасниці незвичайного страйку в колумбійському місті Барбакоас, що в департаменті Наріньйо на південному заході країни. Акція тривала аж 112 днів. Саме стільки часу — майже чотири місяці — значна частина чоловіків у містечку лишалися без сексу з дружинами. Жінки таким чином протестували проти бездіяльності влади у справі реконструкції автодороги. За повідомленням агенції RPP Noticias, у страйку взяли участь 288 мешканок Барбакоаса.

Без 4 «лимонів»

Без 4 «лимонів»

Далі буде: американська телекомпанія «Фокс» продовжить показ нових серій мультиплікаційного серіалу «Сімпсони» ще принаймні два сезони. А була загроза, що знаменитий довгограючий мультфільм закінчиться вже цього року — через відсутність компромісу між компанією та акторами, які озвучують головних персонажів.