Татари в українському селі

Татари в українському селі

«Човен» конфлікту між новогребельськими селянами та кримськими татарами, які після окупації Криму переїхали до Калинівського району на Вінниччині, розхитувався давно. Далися взнаки полюси звичаїв та традицій, які мали б серйозно враховуватися владою та волонтерами при роботі з переселенцями

Зрада і кара

Прокуратура Черкаської області направила до суду обвинувальний акт стосовно учасника терористичної організації «ДНР», якого правоохоронці затримали в місті Корсунь-Шевченківський. «Терористом виявився житель міста Артемівська.

Троє братів і десять мільйонів

Троє братів і десять мільйонів

Прокуратура Полтавщини завершила досудове розслідування кримінального провадження щодо колишнього очільника облуправління ДАІ Петра Блажівського, котрий у грудні 2014 року погорів на отриманні хабара в сумі 18 тис. доларів. За словами прокурора Полтавщини Яна Стрелюка, як самому Петру Блажівському, так і його трьом адвокатам відкрито доступ до матеріалів справи.

П’ять років знущань над пенсіонерами

Так повелося здавна, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) є органом особливим. У тому розумінні, що служителів Феміди тут притягують хоча б до якоїсь відповідальності катастрофічно рідко. Фактично йдеться про одиниці з сотень. Та й ті швидше для «галочки». Бо система себе захищати вміє, а точніше — захищати суддів, яких часто-густо залишається тільки карати.

Задля піару чи результату?

Учора о шостій ранку слідчі столичної прокуратури спільно з працівниками міліції без попередження почали проводити обшук Головного управління ДАІ в Києві. Приводом стали кримінальні провадження за фактами безпідставного притягнення до адміністративної відповідальності активістів громадського руху «Автомайдан» та інших учасників мирних акцій протесту під час Революції гідності.

Швидко корупцію не подолати

Швидко корупцію не подолати

— Олеже Михайловичу, суспільство вже рік очікує на ефективну роботу органів прокуратури. І хоча політики заявляли про різносторонні концепції реформування прокуратури, проте Верховною Радою у жовтні минулого року прийнято нову редакцію Закону України «Про прокуратуру».

На біса той канабіс?

Правоохоронці Оратівського району Вінницької області днями вилучили в одного з жителів сіл майже кілограм подрібненого сухого наркотичного засобу, який направили на експертизу в НДЕКЦ. Як розповів начальник Оратівського райвідділу міліції Руслан Благун, до міліції надійшла оперативна інформація про те, що 37-річний житель одного з сіл району розповсюджує наркотичні засоби.

Ти винен тим, що кримський ти татарин

Якщо торік кримінальні «екстремістські» справи нова кримська «влада» відкривала конкретно проти активістів, які «засвітились» на зустрічі з Мустафою Джемілєвим 3 травня на прикордонному переході біля Армянська, то нині цей «правовий» прецедент розширився ще й за рахунок інциденту, що стався буквально за декілька годин до захоплення кримського парламенту російськими спецпризначенцями. Йдеться про два антагоністичні мітинги 26 лютого — прибічників і противників збереження Криму у складі України, — під час яких загинули дві людини.