Пропагандистів Москви не пустили на конференцію МЗС Британії

Пропагандистів Москви не пустили на конференцію МЗС Британії

Пропагандистам телекомпанії RT, що фінансується урядом Росії, відмовили в акредитацію на конференцію щодо свободи преси, яку проводить МЗС Британії. На це пропагандисти поскаржились у соцмережах.

World Soccer відзначив Циганкова та Миколенко в УПЛ

World Soccer відзначив Циганкова та Миколенко в УПЛ

Британський World Soccer вже традиційно видав спецвипуск журналу, де підбив підсумки сезону в усіх чемпіонатах та виділив найяскравіші персоналії. Що стосується чемпіонату України, то World Soccer відзначив успіхи гравців "Динамо", а саме - Віктора Циганкова й Віталія Миколенка.

Британія виділить Україні 9 млн фунтів на підтримку незалежних медіа

Загалом протягом наступного року Британія виділяє понад £ 37 мільйонів на підтримку реформ в Україні у сферах оборони, боротьби з корупцією та гуманітарної діяльності, а також розширення прав і можливостей, зокрема, прав жінок

Тереза Мей висунула вимогу до Путіна звільнити моряків і піти з Донбасу

Прем'єрка Великої Британії Тереза Мей заявила Володимиру Путіну, що Росія повинна припинити свою дестабілізуючу діяльність та нагадала про вимогу звільнити полонених українських моряків. Про це заявив представник Даунінг Стріт за підсумками переговорів Путіна та Мей на полях саміту G20.

У Британії 13-річна дівчинка продемонструвала інтелект, вищий за Ейнштейнів

Прибічники всіляких теорій про вищість однієї раси над іншими не раз отримували обґрунтований теоретичний відпір, а такі фанатики, як Гітлер чи йому подібні ксенофоби, — ще й доволі відчутний фізичний, що завершився повною капітуляцією не лише його тверджень про вищість арійської раси, а й катастроф

Котик прем’єр-міністра Великобританії виказав своє «фе» президенту США

Ну що за життя у цих прем’єрів, президентів, ба — навіть королів чи королев: зустрічі, візити, відповідальність, критика зусібіч, загроза імпічменту.

Дональд Трамп з офіційним візитом та скандальними заявами прибув до Великої Британії

Дональд Трамп з офіційним візитом та скандальними заявами прибув до Великої Британії

Учора о дев’ятій годині ранку за місцевим часом літак президента США Дональда Трампа приземлився у лондонському аеропорту «Станстед».

Тереза Мей оголосила про відставку

Тереза Мей оголосила про відставку

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила, що залишить посаду лідера Консервативної партії 7 червня. Вона залишитиметься на посаді прем'єра країни до того часу, поки партія не обере нового лідера

Уперше з 1882 року Велика Британія прожила 7 днів без вугільної енергії

Уряд цієї країни обіцяв до 2025 року припинити виробництво електроенергії на вугіллі. І ось уперше, відколи королева Вікторія зійшла на трон, тут справді обійшлися без використання вугілля для виробництва електроенергії.