А з міністра, як з гуся вода

А з міністра, як з гуся вода

Не вщухають скандали навколо глави МВС Арсена Авакова. Йдеться, швидше, про кадрову політику міністра, який уже більше року вперто бажає користуватися послугами одіозних персон iз генеральськими ламапасами, які вірою і правдою служили режиму Януковича і мали б бути давно звільнені за процедурою люстрації. Протягом останніх півтора місяця посади заступників глави МВС зі скандалом залишили «за власним бажанням» Віталій Сакал та Сергій Чеботар. Нині ж під люстрацію потрапив тепер уже екс-начальник столичної міліції Олександр Терещук, а проти екс-начальника Департаменту ДАІ МВС Олександра Єршова слідчі ГПУ навіть відкрили кримінальне провадження за підозрою в незаконному збагаченні.

«Судова реформа — як бочка з огірками»

«Судова реформа — як бочка з огірками»

Президент Петро Порошенко обіцяв, що судова та антикорупційна реформи стануть ключовими в розбудові нової країни. Проте після ухвалення Верховною Радою президентського Закону «Про забезпечення права на справедливий суд» почали звучати заяви експертів, мовляв, Порошенко, як і кожен його попередник, намагається підлаштувати судову систему під себе.

Вибори із присмаком Росії

Вибори із присмаком Росії

Видання Forbes, посилаючись на джерела в одному з російських держбанків, зазначає, що під час президентських виборів 2010 року тодішня претендентка на головне крісло країни Юлія Тимошенко отримала кошти від «Внешэкономбанка» РФ.

Свій до свого по своє?

Родина Чеботарів продовжує залишатися в центрі уваги. Дарма, що колишній заступник міністра МВС Арсена Авакова вже подав у відставку. До неї, як ми пам’ятаємо, спричинив скандал зі знімальною групою каналу ZIK, на яку біля маєтку Чеботаря напав зять останнього Олег Поліщук та його бізнес-партнер Сергій Гаврилко.

Лазаренку й не снилося...

Лазаренку й не снилося...

У Дніпропетровську — чергове гучне викриття. Йдеться про нахабну оборудку, якій позаздрив би сам Павло Лазаренко. Депутат міської ради Олексій Салкоч усі її деталі виклав у своєму зверненні до прокурора області.

Мантії заплямовані, але не люстровані

Мантії заплямовані, але не люстровані

Минув місяць, як в Україні вступив у дію новий Закон «Про забезпечення права на справедливий суд», який мав би стати першим етапом у реформуванні судової системи та очистці суддівського корпусу. Ми вирішили проаналізувати, які нововведення передбачає новий Закон і чи вдасться таки звільнити корумпованих суддів і позбутися політичного впливу на суди.

«Хлопче, ти попав. Це гроші Януковича!»

«Хлопче, ти попав. Це гроші Януковича!»

На Володимира Полов’яна невідомі напали серед білого дня. Коли після обіду в світловодському кафе «Крилівська застава», розташованому при в’їзді у місто з боку Кременчука, 47-річний полтавчанин повернувся до свого старенького автомобіля, то виявив спущеною одну з шин. Отож став поратися з колесом, адже попереду очікувала неблизька дорога.

Цінителі прекрасного в погонах

Цінителі прекрасного в погонах

Одним із найпопулярніших напрямів колекціонування в Україні вважають радянський живопис другої половини XX століття, а саме з 1945-го по 1989 роки. Цей сегмент ринку сягає 40% продаж. Якщо ж подивитися на статистику крадіжок у вітчизняних регіональних музеях, картини саме цього періоду здебільшого потрапляють до рук злодіїв — і не випадково.

«Влада дозволила корупції бути ключовим бізнесом в Україні»

«Влада дозволила корупції бути ключовим бізнесом в Україні»

Корупція має прізвище. У цьому переконані експерти громадської організації «Центр протидії корупції», яка об’єднала експертів з юридичного, медійного та громадсько-політичного секторів. Коренем ключових проблем розвитку України вони вважають високопосадове хабарництво.