Американська «Катерина» ХХІ століття

Любовна непостійність моряків — річ відома. Здавалося б, чого вимагати від флотського капітана, якщо він не буває вдома по півроку, а то й більше? А ось у Військово–морських силах США одного невірного чоловіка вигнали за це з роботи.

Другий зайвий

Другий зайвий

Здається, нині жодна успішна голлівудська комедія не обходиться без участі акторки українсько–єврейського походження — Міли Куніс. Післязавтра на екрани СНД виходить новий фільм із її участю — «Третій зайвий». У світовому прокаті стрічка Сета Макферлейна крутиться із 29 червня і вже менш як за місяць — при бюджеті 50 млн. дол. — зібрала 223 мільйони «баксів». При тому що сюжет — найпростіший: у стосунки двох головних героїв (а чоловічу роль виконує Марк Уолберг) втручається третій, і він — великий… плюшевий ведмідь.

Біжи, перша леді, біжи!

Біжи, перша леді, біжи!

Цього разу естафета Олімпійського вогню проходить лише в країні–господарці Ігор — Великій Британії. Стартувавши 18 травня в Плімуті, через три дні шлях полум’я з Олімпу добіжить точки призначення — у п’ятницю на стадіоні «Уемблі» в Лондоні відбудеться урочисте відкриття ХХХ літньої Олімпіади.

Сім’ю розбили гастролі

Сім’ю розбили гастролі

Американська поп–зірка Кеті Перрі та актор Рассел Бренд офіційно розлучилися. Як повідомив сайт ContactMusic, процес із розриву шлюбу завершився минулої суботи. Заяву до суду пара подала ще 8 лютого — після року і двох місяців спільного життя.

Їсти й не гладшати — так не буває

«Науковці винайшли вакцину від ожиріння» — такий заголовок два дні тому облетів жовту пресу, сайти–таблоїди та навіть багато серйозних ЗМІ по всьому світу. Вони повідомили, що безіменні «американські вчені» провели досліди на мишах і встановили, що таке–то щеплення змушує імунну систему боротися з набором зайвої ваги. «Тільки за чотири дні після ін’єкції піддослідні гризуни позбулися 10% маси тіла», — сповістила британська газета «Дейлі мейл», і всі підхопили, повторивши, що в ході експерименту вчені годували мишей жирною їжею, а ті замість гладшати, навпаки, сильно худнули. Висновок таблоїдів: «Отже, є надія, що диво–щеплення діятимуть і на людей, яким не­обов’язково буде дотримуватися дієти, щоб скидати вагу. Адже, мовляв, вакцина «обманює» імунну систему і змушує її виробляти антитіла проти гормону соматостатину. А саме він, взаємодіючи з іншими гормонами, відповідає за уповільнення метаболізму і збільшення ваги. На інші ж гормони вакцина ніяк не впливає».

Пірат уже не при Параді

Пірат уже не при Параді

Для когось це шок, для когось — шанс. 49–річний Джонні Депп і 39–річна Ванесса Параді, які досі були однією з найчарівніших зіркових пар, таки розлучилися. Цього тижня прес–секретар подружжя офіційно повідомив, що знамениті артисти розійшлися після 14 років спільного життя в цивільному шлюбі.

Не в худизні щастя

Не в худизні щастя

Залишатися худорбою, коли цього не вимагають модельні контракти чи кінопродюсери, погоджуються не всі голлівудські зірки. А дехто на зайвих кілограмах навіть непогано піариться! Хоча які там «зайві кілограми»? 32–річна англійська акторка й фотомодель Келлі Брук — а йдеться саме про неї — виглядає як звичайна жінка. Останнім часом її форми пишнішають, і жагуча брюнетка, яка провела під спалахами фотокамер понад 13 років свого життя, несе в маси нову філософію сприйняття свого єства.

За Осінню — Дартаньян

За Осінню — Дартаньян

Славетний англійський гітарист Річі Блекмор у 67 років утретє став батьком. У них із дружиною та колегою, співачкою Кендіс Найт народилася дочка, яку назвали Рорі Дартаньян. Про це 41–річна Кендіс сповістила на своєму сайті, зазначивши, до дівчинка побачила світ ще аж 7 лютого, тобто зараз їй уже чотири місяці.

«Нацвірінькала» на хату

«Нацвірінькала» на хату

Попри складну онкологічну хворобу, президент Венесуели Уго Чавес перебуває зі своїм народом на короткій нозі. Оскільки хворому зараз рідше вдається бачитися з людьми безпосередньо, «червоний» лідер тримає контакт через інтернет. І як тримає!