У Кремлі обіцяють подумати над зустріччю Путіна з Зеленським

У Кремлі заявили, що розглянуть пропозицію президента України Володимира Зеленського про зустріч в Мінську разом з президентом Росії Володимиром Путіним за участі президентів США і Франції та прем'єра Британії Терези Мей.

Посол Британії в США порівняв Трампа з «радіоактивною небезпекою»

Посол Великої Британії у США Кім Даррок у дипломатичному листуванні описав президента Сполучених Штатів Дональда Трампа як "радіоактивну небезпеку", а його адміністрацію назвав дипломатично "незграбною і невмілою", через що, на його думку, була загроза нашкодити двостороннім відносинам країн.

Британія приєдналася до протесту проти повернення Росії до ПАРЄ

Британія приєдналася до протесту проти повернення Росії до ПАРЄ

Голова делегації Великої Британії у ПАРЄ Роджер Гейл приєднався до країн, які заявили про демарш через рішення про повернення Росію до Асамблеї. Про це повідомив голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв.

Пропагандистів Москви не пустили на конференцію МЗС Британії

Пропагандистів Москви не пустили на конференцію МЗС Британії

Пропагандистам телекомпанії RT, що фінансується урядом Росії, відмовили в акредитацію на конференцію щодо свободи преси, яку проводить МЗС Британії. На це пропагандисти поскаржились у соцмережах.

World Soccer відзначив Циганкова та Миколенко в УПЛ

World Soccer відзначив Циганкова та Миколенко в УПЛ

Британський World Soccer вже традиційно видав спецвипуск журналу, де підбив підсумки сезону в усіх чемпіонатах та виділив найяскравіші персоналії. Що стосується чемпіонату України, то World Soccer відзначив успіхи гравців "Динамо", а саме - Віктора Циганкова й Віталія Миколенка.

Британія виділить Україні 9 млн фунтів на підтримку незалежних медіа

Загалом протягом наступного року Британія виділяє понад £ 37 мільйонів на підтримку реформ в Україні у сферах оборони, боротьби з корупцією та гуманітарної діяльності, а також розширення прав і можливостей, зокрема, прав жінок

Тереза Мей висунула вимогу до Путіна звільнити моряків і піти з Донбасу

Прем'єрка Великої Британії Тереза Мей заявила Володимиру Путіну, що Росія повинна припинити свою дестабілізуючу діяльність та нагадала про вимогу звільнити полонених українських моряків. Про це заявив представник Даунінг Стріт за підсумками переговорів Путіна та Мей на полях саміту G20.

У Британії 13-річна дівчинка продемонструвала інтелект, вищий за Ейнштейнів

Прибічники всіляких теорій про вищість однієї раси над іншими не раз отримували обґрунтований теоретичний відпір, а такі фанатики, як Гітлер чи йому подібні ксенофоби, — ще й доволі відчутний фізичний, що завершився повною капітуляцією не лише його тверджень про вищість арійської раси, а й катастроф

Котик прем’єр-міністра Великобританії виказав своє «фе» президенту США

Ну що за життя у цих прем’єрів, президентів, ба — навіть королів чи королев: зустрічі, візити, відповідальність, критика зусібіч, загроза імпічменту.