Бойовики на Донбасі продовжують збільшувати кількість обстрілів позицій захисників України

За минулі дві доби офіційно зафіксовано 33 випадки порушення режиму вогню збройними формуваннями Російської Федерації та їхніми посіпаками.

Теги: АТО, Донбас, ООС

Зробити їм красиво: як переселенка з Луганська стала успішною столичною стилісткою

Юлія Корольова — сучасна ділова жінка, яка створила себе сама і допомагає змінюватися іншим. Утікши від війни в столицю, вона зуміла, як кажуть, «із нуля» налагодити успішну власну справу — стала стилісткою.

Поки ОБСЄ не бачить: росіяни обстрілюють наших бійців там, де немає спостерігачів

За минулі три доби офіційно зафіксовано 11+18+11 випадків порушення режиму вогню збройними формуваннями Російської Федерації та їхніми посіпаками.

Росія не заспокоюється: головне про затримання ветерана АТО Мазура у Польщі

Росія не заспокоюється: головне про затримання ветерана АТО Мазура у Польщі

Один iз лідерів УНА-УНСО й ветеран АТО Ігор Мазур (псевдо «Тополя»), який також є співробітником Секретаріату уповноваженого Верховної Ради з прав людини, наразі перебуває на поруках генерального консула України в Любліні й очікує на рішення польського суду щодо можливої екстрадиції до Росії або від

Затриманий у Польщі Ігор Мазур переданий на поруки генконсула України

Затриманий у Польщі Ігор Мазур переданий на поруки генконсула України

Співробітник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, один з лідерів УНА-УНСО, ветеран війни на Донбасі Ігор "Тополя" Мазур переданий на поруки Генерального консула України у Любліні.

МЗС Польщі про затримання Ігоря Мазура: рішення ухвалять згідно з міжнародним правом

Глава МЗС Польщі Яцек Чапутович заявив, що польські органи влади ухвалять рішення щодо затриманого на польському кордоні заступника глави УНА-УНСО, ветерана АТО Ігоря Мазура відповідно до міжнародного права.

Росія зловжила протоколом Інтерполу задля затримання Ігоря Мазура в Польщі

Росія зловжила протоколом Інтерполу задля затримання Ігоря Мазура в Польщі

На затриманого в Польщі українського ветерана Ігоря Мазура Росією було виставлено не червону картку Інтерполу, а спеціальне циркулярне повідомлення, розповсюдження якого було обмежено певними країнами.