Прем’єр на дев’яносто мільйонів

Генпрокуратура підозрює Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка у причетності до розкрадання прибутку Одеського припортового заводу за корупційною схемою на суму 90 мільйонів доларів США щорічно. Про це повідомляє The Times iз посиланням на заяву заступника Генпрокурора і прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе.

Без терміну давності

Без терміну давності

Народний депутат ІІ-VІ скликань, заступник голови Спілки офіцерів України пропонує Генпрокуратурі притягнути до кримінальної відповідальності екс-Президента Віктора Януковича за заперечення Голодомору 1932-1933 рр. як геноциду українського народу. Відповідне прохання Григорій Омелянович обґрунтовує у власній заяві на ім’я Генпрокурора Віктора Шокіна, копія якої є у розпорядженні «УМ».

Відставний поліцейський

Після того як деякі українці висловили своє обурення, вимагаючи скасувати призначення генерала Василя Паскала першим заступником голови Національної поліції, той подав рапорт про відставку. Громадськість мотивувала свій протест тим, що Паскал обіймав керівні посади в МВС за часів Януковича, тож підпадає під люстрацію і взагалі, його підозрюють у переслідуванні євромайданівців.

Без браслета та підписки

Печерський райсуд Києва повернув обвинувальний акт прокуратури щодо екс-нардепів від ПР Олександра Єфремова, Сергія Гордієнка та Олександра Стояна на доопрацювання. Головуючий суддя Катерина Тарасюк пояснила, що обвинувальний акт не містить обставин злочину та має суперечності.

Принципова уМОВА

Принципова уМОВА

Більшість із нас часто запитували себе, чому в незалежній державі, де немає двомовності, у кожного громадянина на другій сторінці паспорта чітко прописані особисті дані не англійською, яка є найуживанішою мовою світу, а російською?

Микола Голомша: «Корупція — остання цитадель циніків»

Микола Голомша: «Корупція — остання цитадель циніків»

Попри те, що у нас достатньо чітко прописане визначення корупції на законодавчому рівні, залишається питання щодо внутрішньодержавної характеристики цього поняття — це явище, процес, парадигма, стан суспільства чи стан душі та образ життя українця? Як iз цим боротися, якщо державна машина не тільки пробуксовує, а й зовсім не бажає рухатися у визначеному напрямі?

Друг героя

Друг героя

Днями в Ірпінському військовому госпіталі канадські спеціалісти разом з українськими медиками провели майстер-класи з медичної, фізичної та психологічної реабілітації бійців АТО. Медики з дружньої держави демонстрували можливості лікувальної фізкультури, ерготерапії, арт-терапії, різні техніки релаксації, які стабілізують психоемоційний стан поранених воїнів і навіть можливості психологічної терапії за допомогою собак.

Поліцейські та Кролик

У регіонах України триває набір до лав нової патрульної поліції. Минулої суботи почали заповнювати анкети охочі стати поліцейськими в Запоріжжі. Експерти зазначають, що сторення поліції, дійсно, є однією з небагатьох реформ, що відбувається нині більш-менш успішно.

Без вини винний

Без вини винний

Інформація про несправедливі суди над добровольцями та патріотами перестає бути сенсаційною. Свого часу «УМ» писала про справу донецьких «Равликів», досі тривають суди у справі Поліщука і Медведька, обвинувачених у вбивстві Олеся Бузини, а про 19-річну Віту Заверуху, якій інкримінують організацію терактів, схоже, вже й почали забувати.

«Після перемоги Євромайдану думав, що мене звільнять з-під варти наступного дня»

«Після перемоги Євромайдану думав, що мене звільнять з-під варти наступного дня»

Влітку 2013 року в розпал збору врожаю молодики міцної статури зі зброєю в руках заполонили поля у Солонянському та Криничанському районах, селянські паї на яких обробляв 36-річний фермер Руслан Бурденюк. Поводилися вони вкрай зухвало, заважали комбайнам збирати врожай, залякували комбайнерів, водіїв, агрономів, охоронців.