Коломойський і Порошенко відповідають критеріям олігархів – Малюська

Коломойський і Порошенко відповідають критеріям олігархів – Малюська

Міністр юстиції Денис Малюська вважає, що мільярдери Ігор Коломойський і Петро Порошенко відповідають критеріям, за якими вони потрапляють до реєстру олігархів, передбаченого президентським законопроєктом про деолігархізацію.

Чотири роки думав: Банк Англії став на бік України в спорі з Коломойським щодо ПриватБанку

Рішення Банку Англії стосується операції примусової конвертації в акції банку (bail-in) чотирьох випусків його єврооблігацій, випущених через канал фінансування ПриватБанку — британську компанію UK SPV Credit Finance plc на суму $595 млн.

Голова НБУ анонсував продаж «ПриватБанку» найближчим часом

Два інтригуючі слова однозначно мають збудити цікавість українського сусільства. Слово «ПриватБанк», бо ця фінансова установа займає 20% українського банківського ринку, обслуговує половину українських пенсіонерів та без зупинки впроваджує все нові та нові інновації.

«Заводи-пароходи»: американська газета викрила махінації Коломойського з грошима «ПриватБанку» у США

Американська газета Post-Gazette, що виходить у місті Піттсбург (штат Пенсильванія), опублікувала розслідування про оборудки українського олігарха Ігоря Коломойського в США.

На Донеччині переміг Медведчук, на Прикарпатті — Коломойський

На Донеччині переміг Медведчук, на Прикарпатті — Коломойський

«Колаборант і власник російського паспорта Андрій Аксьонов не лише більше не розшукується, а обраний учора нардепом від 5-го округу Донеччини (65% голосів).