У Черкасах обурені закупівлею світильників у Росії

Влада Черкас спонсорує економіку країни - агресора, адже за бюджетні кошти міста купують світильники в Росії. Бо 10 мільйонів гривень пішли в Росію, а звідти, напевно, у вигляді зброї, набоїв і зарплат терористам в ДНР і ЛНР.

Із варягів у греки: у реліктових лісах Полісся зароджується майбутнє українського флоту

Із варягів у греки: у реліктових лісах Полісся зароджується майбутнє українського флоту

Минулих вихідних в Олевську, що на Житомирщині, відбулася презентація науково-дослідницької експедиції «Від «із варягів у греки» княжих часів до сучасної морської України». Сама експедиція розпочнеться в червні. А прелюдією до неї стали урочистості із вшанування українських воїнів та висадка корабе

Українські виші піднімуть ціни за навчання на контракті та в магістратурі

Згідно з даними Міністерства освіти і науки, з наступного року індикативна вартість контракту не може бути меншою, ніж 60% від середнього розміру витрат із підготовки одного бюджетника у попередньому календарному році (без урахування стипендій).

Земельні аукціони в січні-березні додали місцевим бюджетам майже 45 мільйонів гривень

У першому кварталі 2019 року територіальні органи Держгеокадастру на земельних торгах реалізували 594 права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

В Україні почали вирощувати органічний цукровий буряк

Можливість вирощувати без застосування хімічного захисту цю доволі складну в землеробській практиці технічну культуру довели західноукраїнські агрокомпанії «Дедденс Агро» та «Ріттер Біо Агро».

Теги: Економіка

«Миронівський хлібопродукт» гучно позбавився свого головного агронома

Головний агроном агроіндустріального холдингу МХП Олексій Сергієнко звільнений із посади через фінансові махінації, повідомила прес-служба компанії.

Ігор Коломойський через суд вимагає повернути йому акції «Приватбанку»

Ігор Коломойський через суд вимагає повернути йому акції «Приватбанку»

Напередодні Ігор Коломойський заявив, що його наразі не цікавить повернення банку у свою власність, однак він боротиметься у судах за повернення капіталу банку у розмірі 2 мільярдів доларів та отримання від держави "компенсації моральних збитків".

У Монастирищі росіяни знищують стратегічне підприємство

У Монастирищі росіяни знищують стратегічне підприємство

На Черкащині власники з Росії намагаються знищити ПАТ "Монастирищенський машинобудівний завод". До 2014 року підприємство стабільно працювало і наповнювало бюджет районного центру Монастирища, однак у зв’язку з військовим діями на Донбасі ситуація погіршилася.