Візуалізація злих бажань

Зухвалим назвали на Вінниччині викрадення студента, за якого зловмисники правили мільйон гривень. Це була остання справа однієї з двох затриманих груп викрадачів людей, котрих днями взяли під варту правоохоронці.

Очільників Нацполіції викурювали шинами

Очільників Нацполіції викурювали шинами

Наприкінці минулого тижня під стінами Головного управління Нацполіції у Вінницькій області представники Автомайданів iз десяти регіонів України вимагали відсторонення від служби начальника вінницького обласного управління Нацполіції Антона Шевцова та його заступника Олександра Селіверстова. Принаймні хоча б на той час, допоки триватиме службове розслідування СБУ.

Молочні ріки в полоні паразитів

Молочні ріки в полоні паразитів

Вісім днів тривала на Вінниччині акція протесту, влаштована селянами Бершадського району. Перекриттям автомобільної траси державного значення Умань—Вінниця мешканці сімнадцяти сіл добивалися закупівельної ціни за молоко.

Хто в першому ряду, того й вiжки

Оголошення про створення в Україні антикорупційного руху Саакашвілі було багатообіцяючим. Особливо для тих, хто все ще вірить, що серед нинішніх діючих політиків є ті, хто нарешті наведе порядок, переможе корупцію і зробить ситою нашу старість.

Маневри з бюджетом

Семінар «Мери — лідери змін» пройшов у Вінниці в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015—2017 роки. На семінарі європейські партнери розповіли про впровадження успішної місцевої політики на прикладі своїх країн для понад двадцяти мерів міст з чотирьох областей України — Житомирської, Тернопільської, Хмельницької та Вінницької.

А «Хорта» не звільняють

А «Хорта» не звільняють

У справі активіста Юрія Павленка (на прізвисько «Хорт»), якого вже й у Європі називають політв’язнем, намітився новий етап: почались допити свідків. Ключовим свідком нині є колишній голова Вінницької облради Сергій Свитко.

Карма картин

Карма картин

Зухвале пограбування сталося вчора вночі у Вінниці. Злодії забрали полотна, якi експонували в галереї обласної організації Спілки художників України, розташованій неподалік міської ради. За словами художників, уночі біля будівлі Спілки була бійка. А зранку працівники галереї побачили розбиту вітрину. За попередніми даними, зникло вісім полотен.

«Вепром» — у спину

Суперечка щодо війни на Донбасі стала причиною смерті на мирному Поділлі. Трагедія сталася в селі Війтівка Бершадського району. Ввечері біля місцевого кафе посварилися двоє чоловіків. За словами свідків, односельці розійшлися в поглядах щодо подій на сході України.

Всесвіт з-під стріхи

Всесвіт з-під стріхи

Художники, як і всі творчі люди, своєрідні й вразливі, кожен iз них носить у собі цілий світ відчуттів, знань, досвіду, вмінь і... передбачень. Словом, справжній Космос. Вінничанин Володимир Козюк — народний художник України, відомий колекціонер, меценат, збирач старожитностей — митець глибокий та багатогранний.

Комплектувати перемогу

Нещодавно у Вінниці підписали меморандум про розширення співпраці між «Укроборонпромом» та машинобудівними заводами області. Йдеться про виготовлення комплектуючих частин до танків та БТРів. Чиновники переконані: з восьми тисяч найменувань різноманітної продукції, необхідної для державного оборонного концерну, підприємства Вінниччини можуть виготовляти половину.