У Львівському університеті ім. Івана Франка втопився студент-першокурсник

У басейні, який розташований на базі спорткомплексу Львівського національного університету ім. Івана Франка, два дні тому під час занять помер 17-річний першокурсник.

Теги: Львів

У Львові учасники АТО презентують свої картини на благодійному аукціоні

У суботу, 25 листопада, у львівській ветеранській ре­сторації «Патріот» відкриється виставка картин бійців, які брали участь у реабілітаційних проектах «Творчої криївки».

ЄС виділить на розвиток каналізації Львівщини грант у 2,3 млн. євро

Конкурс проектів Програми транскордонного співробітництва Польща—Білорусь—Україна 2014—2020, що фінансується Європейським Союзом, у тематичному розділі «Спадщина» (програма реалізується шляхом фінансування партнерських проектів.

У музеї Йогана Пінзеля у Львові завершується реставрація

Реставраційні роботи в музеї скульптури Йогана Пінзеля, які були розпочаті ще в серпні 2016 року, перебувають на завершальній стадії. Капітальний ремонт вітражів, фасаду і даху проводять на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради за кошт міського бюджету.

Утворене після землетрусу на Львівщині провалля може стати українським Мертвим морем

Утворене після землетрусу на Львівщині провалля може стати українським Мертвим морем

У Трускавці та Дрогобичі у ніч на суботу, 30 вересня, стався незначний землетрус, силою 0,8 бала. Місцеві жителі першими зафіксували підземні поштовхи, про що відразу й повідомили в соц­мережах.

«Трусило добряче, світло зникло»: очевидці розповіли про землетрус на Львівщині

Першими про нічні події повідомили користувачі соцмереж. «Я в Трускавці. Трусило добряче, світло зникло на кілька секунд. Перший раз о 00:46 сильно, потім iще двічі, але слабше», — написала у «Фейсбуцi» львівська активістка Наталія Шелестак.

«Майя та її мами»: чому праворадикали повстали проти дитячої книжки

«Майя та її мами»: чому праворадикали повстали проти дитячої книжки

Голова просвітницького проекту ГО «Дух нації» Юрій Дадак заявив на прес-конференції, що організатори протесту не ставили за мету використовувати силові методи впливу