Дубілет анонсував скорочення працівників Держстату на 1770 осіб

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що Державну службу статистики (Держстат) скоротять на 1 770 працівників, а 281 обʼєкт нерухомості буде звільнений, переданий в оренду чи на приватизацію.

Доопрацьований проект бюджету на 2020 рік зареєстрували в Раді

Уряд вніс на розгляд Верховної Ради проект державного бюджету України на 2020 рік, доопрацьований до другого читання. Документ передано на розгляд керівництву парламенту - така інформація міститься у картці законопроєкту.

Зеленський доручив Міноборони створити Військову поліцію

Зеленський доручив Міноборони створити Військову поліцію

Таке завдання Зеленський поставив під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та урядом. Також Зеленський розпорядився до кінця року створити концепцію об’єднаного реєстру ветеранів та розробити проект технічного завдання платформи "Е-ветеран".

Уряд зменшив витрати на своє утримання на 10% у 2020 році

Уряд зменшив витрати на своє утримання на 10% у 2020 році

«Ми виходимо з того що додаткові ресурси треба шукати у зменшенні витрат на державу, у боротьбі з корупцією та зменшенні тіньового сектору. Ми пропонуємо в цьому бюджеті зменшити витрати на обслуговування діяльності уряду та центральних органів влади на 10% в середньому», — повідомив Гончарук.

Зарплату держслужбовцям переводять у безготівкову форму

Зарплату держслужбовцям переводять у безготівкову форму

"Вчора ми прийняли постанову Кабміну, якою переводимо всі виплати співробітникам органів влади у безготівкову форму. Це питання не лише заощадження державних коштів, але й елементарної фінансової культури. Ніякий cashless ми не побудуємо, якщо не почнемо з себе", - зазначив Дмитро Дубілет.