На пляжах Азова очікують «десантування» змореного спекою бичка

Коли добряче припече сонце й прогріється вода в Азові, від бичка немає спасу — буває, важко ступити у воду, не наступивши на млявого аборигена. Ось і цьогорічного червня маріупольці та гості міста змушені купатися, немов у величезному морському акваріумі. Адже бичок вийшов із глибин і «пасеться» на мілководді, нітрохи не зважаючи на плескання тут відпочиваючого люду.

Дев’ять ударних тижнів

Часи підземних ударних вахт гірників «Дамо країні вугілля!», погодьтеся, давно минули. Скептики он навіть кажуть, що тепер шахтарі здебільшого час від часу влаштовують дещо інші «ударні» вахти — гепають касками по асфальту, вимагаючи виплати заборгованої зарплати. Та все ж традиції «гвардії праці» живучі, й відновити їх вирішили на шахтах державного підприємства «Макіїввугілля».

Сам ти недуга!

Недавні потенційні партнери й учасники «широкої коаліції» ПР та БЮТ, розбивши глека, тепер за дошкульним словом на адресу одне одного до кишені не лізуть. Приміром, на сесії Донецької облради депутат від Партії регіонів Ігор Чічасов позавчора запропонував колегам оголосити Прем’єр–міністра Юлію Тимошенко «небажаною персоною» в Донецькій області. Бо, на переконання пащекуватого «регіонала», Кабмін уперто ігнорує соціальні, економічні та екологічні проблеми краю, а також ухиляється від виконання угоди про регіональний розвиток між урядом та областю. «Взагалі Тимошенко потрібно оголосити персоною «нон ґрата», тому що на проблеми Донеччини їй наплювати!» — вважає депутат.

Папуга, який каже: «Іди ти...»

Маріупольцям та гостям міста, які відпочивають на тутешніх пляжах, не звикати до появи тут екзотичних представників фауни. Приміром, минулого року відпочивальники були шоковані втечею крокодила Годзі, який дременув від дресирувальника і шубовснув у хвилі Азову. Неважко здогадатися: всі ті, хто після цього наважувався тут купатися, дуже шкодували, що не мають таких собі «бронеплавок». Але зубастий і хвостатий хижак хоч мовчав. А нинішнього літа тут з’явився дуже балакучий папуга, що має звичку брутально лаятися, немов одеський бендюжник.

Кулі від колеги

«Україна молода» вже повідомляла про вбивство, скоєне наприкінці травня в Костянтинівці. У власному помешканні від вогнепальних та ножових поранень тоді загинули начальник Костянтинівського управління з газопостачання і газифікації ВАТ «Донецькоблгаз» Володимир Пазіо та його дружина Надія. Нині ж, за словами начальника обласної міліції Донеччини Миколи Куп’янського, вдалося затримати трьох молодиків, яких підозрюють у вбивстві подружжя.

Канікули в Маріїнці

Канікули в Маріїнці

Учора за кілька хвилин до десятої ранку сотня чоловіків у шахтарських касках і з прапорами, втомлених виснажливим нічним переїздом, за командою енергійної жінки–керівника рушили від Маріїнського парку до майданчика перед урядовою будівлею. Передня лава одразу ж зайняла місце біля гранітного парапету, що відділяє Кабмін від тротуару, зняла передбачені технікою безпеки головні убори і почала не в такт, але старанно стукати ними по темному каменю.

«Зелена бейсболка»

«Зелена бейсболка»

Не так давно депутатам Донецької облради пропонувалося проголосувати за вилучення зі шкільної програми сатиричного оповідання Євгена Дударя «Червона Шапочка». Бо, мов­ляв, де таке бачено в реальному житті? Адже головна героїня, яка отримала на день свого шістнадцятиліття оту червону шапку, цмулить вино, палить цигарки, каже на Вовка: «Шкет нещасний!», а потім взагалі катається на ньому верхи. Жах!.. Проте, на відміну від колег із Луганська, донеччани відмовилися розглядати це питання, мовляв, нісенітниця. Але, на жаль, вино, і не лише, реальні юнаки та юнки починають уживати набагато раніше. Чого вартий тільки свіжий приклад, що недавно стався в Донецьку.

Шкурний «захисник»

Шкурний «захисник»

У так званій «Справі Світлани Зайцевої» знову новий поворот. Євдокія Оболенських, яка є опікуном трьох малолітніх правнуків, звинувачує свою довірену особу в суді Максима Касьянова в незаконному привласнені трьохсот тисяч гривень.

З-під землі — до Тимошенко

У Шахтарську 14 гірників орендного підприємства «Шахтоуправління імені Чапаєва» після дев’яти днів підземної акції протесту нарешті виїхали на поверхню. Як уже повідомляла «УМ», шахтарі відмовлялися підніматися на–гора, вимагаючи від державної компанії «Вугілля України» виконання своїх договірних обов’язків і відновлення закупівлі палива, видобутого «чапаєвцями».

Дають — тікай!

Мер Костянтинівки не встиг надійно сховати щойно отримані від приватного підприємця гроші. Під час обшуку в його кабінеті правоохоронці відразу знайшли «свіжі» 150 тисяч гривень.