Факти? Слово проти слова

Факти? Слово проти слова

Караван судових засідань — і знову все без змін. 27 січня добровольця, бійця 81-ї аеромобільної бригади Андрія Сарвіру (Санчеса), якого засудили до п’яти років позбавлення волі за бійку семирiчної давності з місцевим мажором, залишили під вартою до рішення Апеляційного суду, де розглядається скарга Сарвіри.

...А хабарники на волі

...А хабарники на волі

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк у черговий раз вирішив продемонструвати свою рішучість у боротьбі з корупцією. Щоправда, лише продемонструвати, адже ініційована очільником Кабміну наприкінці минулого тижня нарада щодо антикорупційних розслідувань, яка тривала майже годину, більше відповідала твердженню «зустрілися-поговорили», ніж «зібралися і повідомили про результати».

А у мого тата — газ

А у мого тата — газ

Скандально відомий політик і бізнесмен Арсен Аваков, перебуваючи в кріслі очільника МВС майже два роки, не тільки зумів повернути всі втрачені раніше бізнес-активи (за часів злочинної влади Януковича), а й за допомогою власної сім’ї навіть активно заробляє на видобутку газу, занижуючи його вартість і «оптимізуючи» податки.

Закрити не лише «шісток»

Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука стверджує, що у справі про розстріл мобільної групи волонтерів, які боролися з контрабандою на лінії розмежування, слідство вийшло на слід наркотрафіку. Нагадаємо, що мобільну групу боротьби з контрабандою розстріляли невідомі 2 вересня 2015 року поблизу селища Щастя на Луганщині.

Навмисні «висяки»?

Навмисні «висяки»?

Підмічено, що судові засідання, які відбуваються у Вінниці щодо активіста Юрія Павленка (Хорта) та добровольця АТО Андрія Сарвіри (Санчеса), за невеликими винятками, проходять паралельно в один і той самий день і майже в один і той самий час. Так було й востаннє, у день Святвечора. Проте на присутність у судових залах численних груп підтримки представників різних громадських організацій, побратимів із фронту, правозахисників це не вплинуло. У кожній із судових зал було близько ста чоловік. Однак справи «підвісили» на невизначений термін.

Система: від Януковича до Яценюка

Система: від Януковича до Яценюка

Усі спроби рідних, близьких та адвоката з’ясувати причини несподіваної смерті 1 січня у Лук’янівському СІЗО активіста Макара Колеснікова (низка ЗМІ називає його членом радикальної організації «Білий Молот», який нібито боровся із наркоторгівлею) наразі виявилися марними.