Під сонячним дахом

Під сонячним дахом

Глиняна черепиця відома з давніх часів — це практичний, екологічний і довговічний покрівельний матеріал. А з додаванням енергогенеруючого функціоналу дах стає не просто захисним екраном від негоди, а й автономним постачальником живлення для енергосистеми будинку.

Здорову їжу треба «підгодовувати»

Здорову їжу треба «підгодовувати»

У рамках реалізації Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-20 роки впровадять низку пілотних проектів для забезпечення дітей шкільного віку молоком та овочами. В роботі також проект впровадження системи моніторингу продовольчої безпеки, повідомила заступник міністра аграрної політики Олена Ковальова.

Чому повернулася сибірка

Раніше за це відповідали державні ветлікарі. Тепер же відповідальність, так само як і за щеплення тварин, повністю покладена на їх власників. Однак хвороби, які останнім часом почали поширюватися Україною — африканська чума свиней (АЧС), сибірка, підозри на сальмонелу в яйцях — результат легковажності до заходів, які зобов’язана проводити держава.

Бойкот олігархічних курників

Бойкот олігархічних курників

Вінниччина знову збурена неконтрольованою забудовою сільських територій птахофабрикою-монополістом. Днями у селі Велика Стратіївка Тростянецького району пройшли збори села, які супроводжувались взаємними обвинуваченнями, колективною лайкою, бійкою та викликом поліції.

Рахуємо по весні

Рахуємо по весні

Посівна кампанія в розпалі. Засіяти сільськогосподарськими культурами в усіх категоріях господарств під урожай 2016 року планують 26,7 мільйона гектарів, як і торік. 55 відсотків у структурі посівних площ складуть зернові. Посуха минулої осені спровокувала недосів мільйона гектарів озимини, який аграрії спробують компенсувати ярими.

Для кого «роздержавлять» землю?

У листопаді минулого року Верховна Рада знову на деякий час продовжила заборону на продаж сільськогосподарських земель в Україні. Тим часом глава уряду Арсеній Яценюк заявив про необхідність термінового продажу «принаймні» мільйона гектарів сільгоспугідь, які перебувають у держ- власності. Все — у рамках урядової земельної реформи.