У Львові вперше за 15 років пересадили серце

У Львові вперше за 15 років пересадили серце

Як повідомила пресслужба Львівської міської ради, в ніч на 4 липня в комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги сталася справді неординарна подія — там уперше провели трансплантацію серця.

Кевіано: світанок постмодернізму

Кевіано: світанок постмодернізму

Декілька років тому спадкоємці Бориса Віана звернулися до Фредеріка Беґбеде з пропозицією написати передмову до чергового перевидання роману «Шумовиння днів». Свій есей пан Беґбеде завершив метафізичною оцінкою цього твору: «Відчиняє двері до нового виміру, де земне щастя існує, навіть якщо його нем

У Києві презентують міжконтинентальний марафон вшанування Володимира Івасюка

У Києві презентують міжконтинентальний марафон вшанування Володимира Івасюка

Кількаметрове багаття, вбрані у вишиванки дівчата, величний Дніпро, вінки, свічки та інші атрибути сакральної ночі, а ще незчисленна енергія кращих виконавців — так у ніч на Івана Купала презентують у Києві Благодійний онлайн-марафон світового українства

Я стверджую, що свобода вас нагодує

Голоду ніколи не було в демократіях. В авторитарних режимах голод був завжди: чи то Радянський Союз, чи то Північна Корея, чи то низка африканських країн, чи то Куба та Китай. Іншими словами, демократія — це один із способів множення твого багатства.

В Австрії пострілом у голову вбили критика Кадирова і викривача російських спецслужб Маміхана Умарова

В австрійському місті Герасдорф, що неподалік Відня, в суботу, 4 липня, застрелили 43-річного прохача притулку з Росії, вихідця з Чечні. Про це повідомляють австрійські ЗМІ. Чоловіка вбили ввечері пострілом у голову. Інцидент стався біля одного з міських торговельних центрів. Герасдорф розташований

Дострокові вибори в Хорватії прискорили попри пандемію

Дострокові вибори в Хорватії прискорили попри пандемію

Якщо більшість країн Європи та світу через пандемію коронавірусу намагаються відтермінувати чергові ви­бори різних рівнів на пізніші й більш безпечні терміни, то в Хорватії вирішили йти назустріч виклику і призначили дострокові парламентські вибори, які мали відбутися восени цього року, на 5 липня.

Теги: вибори, Світ

ПРИКОЛИ про розлучених чоловіків

— Лiкарю, після розлучення з дружиною я набрав сорок кілограмiв.
— Є два варіанти: перший — одружитися знову, а другий — перестаньте святкувати, повністю виключивши з меню горілку, коньяк, вино, пиво i жирну закуску.
— Лiкарю, а третього варіанта немає?

Теги: Приколи

У Франції новий уряд: пріоритетом оголошено збереження робочих місць

У Франції — новий уряд. Склад кабінету нового прем’єр-міністра Жана Кастекса президент Франції Емманюель Макрон представив у понеділок, повідомили джерела в Єлисейському палаці.