Петля для хворих гепатитом

Петля для хворих гепатитом

Кількамісячний скандал навколо зараження гепатитом у вінницьких лікарнях вилився у палкі, жорсткі дебати, що розгорнулися у Вінницькій обласній раді під час засідання робочої групи з розгляду питання про випадки захворювання дітей з онкогематологічною патологією на гепатит В та С.

Партійна «заруба»,

У Вінницькій облраді представники Радикальної партії Олега Ляшка  збираються подати до суду позов на партії «Свобода» й «Батьківщина», які звинувачують їх у байдужості до долі політичних в’язнів.

Жага миру

Незвичайний вантаж у зону АТО відправили вінницькі волонтери. Окрім традиційних харчів, ліків та медичного обладнання, на Донбас повезли саджанці яблунь.

Діброви — на дрова

Діброви — на дрова

Сумно констатувати, але в Україні традиційні гасла на галявинах «Ліс — наше багатство» все менше відповідають дійсності. Формально — багатство. Загальнонаціональне, без сумніву. Однак справжнім джерелом збагачення ліс у нас потроху став для окремої касти людей. І вільно почуватись у ньому можуть не всі.

Політ нормальний

Як зазначив директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець, згідно з урядовим документом, до держпрограми розвитку регіональних летовищ потрапили 17 аеропортів України. Загальний кошторис програми на період до 2023 року становить 8,6 мільярда гривень.

Наявне в просторі

Особливий світогляд сучасних художників Польщі представлено у Вінниці на виставці «Простір наявності». Елементи головоломок, міфологічні ефекти, метафоричні образи та непересічні абстракції виконано різними техніками візуального мистецтва: живопис акрилом, цифровий друк, пастель, олійний живопис, розпис на склі та навіть розпис розчинником.

«Хорте», тримайся!

«Хорте», тримайся!

Суддя Ірина Курбатова більше двох годин читала текст вироку активісту Юрію Павленку (на прізвисько «Хорт»). У результаті, за «організацію та участь у масових заворушеннях під Вінницькою ОДА 6 грудня 2014 року» майданівець Павленко отримав чотири роки й шість місяців позбавлення волі. Він також має компенсувати судові витрати — 10 тис. грн.

Не сплутати б Божий дар з яєчнею

Не сплутати б Божий дар з яєчнею

Усе в країні так різко змінює напрямки, що іноді від цих шалених вивертів забиває подих. От уже й донецький анекдот часів Януковича перекочував у Вінницю часів президентства Порошенка. Тепер він звучить так: «У Вінниці люди бояться виходити на вулицю, бо їх хапають і везуть на роботу в Київ».

Швидка допомога для «Правого сектору»

Швидка допомога для «Правого сектору»

Днями заступник командира ДУК Іван Мирний та голова політичної партії «Правий сектор» Андрій Тарасенко представили у Вінниці нового керівника обласної організації. Ним став Володимир Губко (позивний «Друг Таліб») з Горлівки Донецької області. А родом Володимир Губко із Погребищенського району Вінниччини.