Горох посіяли, буряк досівають

Горох посіяли, буряк досівають

Як повідомила прес-служба Мінагрополітики, станом на 22 квітня ранні ярі зернові культури в Україні посіяли на площі 2,4 млн. га. Це 98 відсотків від прогнозу. Пшеницею навесні вже засіяли 161 тисячу, вівсом — 208 тисяч, ячменем — 1,8 мільйона гектарів. Горох сіяти закінчили повністю. Цього року він зайняв 224 тисячі гектарів проти минулорічних 168 тисяч.

Акри сонячного мотоблока

Акри сонячного мотоблока

Ігор Дугінов за фахом — фельдшер-акушер. Не дивно, що поштовхом для розвитку його інженерної творчості стала прихильність до здорового способу життя. Сім’я Ігоря кілька років захоплювалася сироїдінням, основою якого є власноруч вирощені овочі та фрукти. Ідея сироїдіння не пройшла випробування часом, а от екологічне овочівництво, як хобі, розбудило приховані техноталанти.

Лісову «посівну» завершено

Окрім оновлення існуючих, лісництва зайняли молоденькими саджанцями й 2,1 тис. га нових площ. Як повідомила перший заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич під час робочого візиту на Чернігівщину, за умов належного фінансування загалом цього року передбачено садіння і висівання лісу на 32 тисячах гектарів. З них 4 тисячі — нові ліси.

Купуйте племінних овечок

На 2016 рік Державний бюджет України виділив 374,6 млн. гривень на фінансову підтримку сільського господарства. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Висока зарплата — результат інвестицій

Висока зарплата — результат інвестицій

Минулого року заробітна плата на сільськогосподарських підприємствах області у розрахунку на одного штатного працівника склала 4358 гривень, що в 1,6 раза більше, ніж попереднього року, і є найвищою в Україні. Про це повідомила директор Департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської ОДА Марія Савка, звітуючи про підсумки роботи агропромислового комплексу за 2015 рік та плани на нинішній.

Борітеся — поборете!

Корупція головним чином існує там, де є доступ до держмайна, а також у системі надання дозвільних документів та адміністративних послуг. Для подолання корупції Мінагрополітики зосередилося саме на цих двох напрямах, повідомила заступник міністра аграрної політики Інна Гребенюк під час «круглого столу», присвяченого темі запобігання та методів боротьби з корупцією в АПК, організованого Українським клубом аграрного бізнесу.

Аграріїв підтримають Сполучені Штати

Результатом зустрічі заступника міністра агрополітики Владислави Рутицької з представниками сільськогосподарського відомства США Даррелом Апшоу та Дуайтом Вайлдером стала домовленість про підготовку майбутньої американської торговельно-інвестиційної місії до України на чолі з заступником міністра сільського господарства США Майклом Скьюсом.

Діброви — на дрова

Діброви — на дрова

Сумно констатувати, але в Україні традиційні гасла на галявинах «Ліс — наше багатство» все менше відповідають дійсності. Формально — багатство. Загальнонаціональне, без сумніву. Однак справжнім джерелом збагачення ліс у нас потроху став для окремої касти людей. І вільно почуватись у ньому можуть не всі.