Нас таки чекають

На своїй останній перед травневими виборами сесії Європейський парламент нарешті офіційно дав Україні зрозуміти, що Євросоюз бодай потенційно готовий прийняти її до своїх лав. Як повідомляє УНІАН, у резолюції під назвою «Тиск Росії на країни «Східного партнерства» і дестабілізація Східної України», ухваленій учора законодавчим органом ЄС у Страсбурзі, наголошується: угоди про асоціацію з Україною та іншими країнами «Східного партнерства» не є кінцевим пунктом у їхніх відносинах з ЄС.

Погано без жінки...

Погано без жінки...

Чотири години сарказму, жартів, дотепів і тонкої та не дуже іронії під гучний сміх та оплески залу, і майже все — про Україну. Ні, йдеться не про черговий концерт «95-го кварталу». У ролі гумориста (сердешний Петросян залишиться без роботи) з найбільшим у країні й на телебаченні рейтингом перед народом Росії виступає сам президент Володимир Путін.

Вікова печаль

Вікова печаль

Захопившись «збиранням земель руських», лідер новітньої Російської імперії, схоже, не зупиниться вже ні перед чим. І коли на 1 квітня в неофіційному «Твіттері» президента Росії з’явився жарт «Володимир Путін доручив уряду підготувати проект указу про денонсацію Біловезьких угод», багато хто одразу повірив, що це правда.

Неадекватність без права на виправдання

Неадекватність без права на виправдання

У боротьбі з неадекватним російським агресором Україна здобула ще одну перемогу на міжнародній арені. Дії Росії щодо анексії Криму, концентрації військ на кордонах та інші безпосередні й опосередковані прояви агресії колишнього «старшого брата» щодо суверенної сусідки рішуче засудила Парламентська Асамблея Ради Європи.

Велика палиця не завадить

Велика палиця не завадить

Захід серйозно занепокоєний мітингами сепаратистів у східних областях України. І, попри всі окозамилювальні заяви Росії в стилі «ми тут ні при чому», світові політики не мають сумнівів у тому, чиї вуха насправді стирчать із захоплених терористами облдержадміністрацій та інших установ.

Гаманець проти ідеалів демократії

У Страсбурзі розпочалася весняна сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи, головною темою якої стане питання російської агресії щодо України. Відкриваючи вчора перше засідання сесії, президент ПАРЄ Анн Брассер, яка кілька тижнів тому відвідала Україну, розповіла, як вразив її візит на Майдан, засипаний квітами в пам’ять героїв Небесної сотні.

Знову брехня?

Росія запевняє, що відводить частину своїх військ від українських кордонів. Учора про це офіційно заявило російське міністерство оборони. А напередодні в телефонній розмові особисто повідомив канцлеру ФРН Ангелі Меркель президент РФ Володимир Путін.

«ООНівська» сотня проти «11 друзів Путіна»

«ООНівська» сотня проти «11 друзів Путіна»

Десятий, «ювілейний», раз учора ввечері зібралася на засідання з «українського питання» Рада Безпеки ООН. Цього разу ініціаторами зустрічі, на яку був запрошений лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, виступили Україна та Литва.

Світ, Крим і Третій Рим

Світ, Крим і Третій Рим

Конфлікт між Росією та Україною вчора знову стояв на порядку денному Організації Об’єднаних Націй. Цього разу — не Ради Безпеки, де Росія має право вето, а значно ширшого кола — Генеральної Асамблеї ООН. Це головний дорадчий орган Об’єднаних Націй, у який входять усі 193 держави–члени організації.

Великий осуд і стара риторика

Великий осуд і стара риторика

Лідери країн «Великої сімки», які зібралися в Гаазі «на полях» міжнародного саміту з ядерної безпеки зумисне, щоб обговорити військову агресію Росії щодо України, одностайно засудили анексію Криму і висловили підтримку територіальній цілісності нашої держави. «Сьогодні ми підтверджуємо, що дії Росії матимуть значні наслідки.