Галичани схожі на донбасців...

Я луганець і більше року є так званим вимушеним переселенцем. Цей рік я прожив на Наддніпрянщині, в Білій Церкві. Тутешні українці вельми відрізняються від моїх земляків. Перше, що впадає в очі, це більш урівноважена та спокійна вдача наддніпрянців.

Чiп для Сiрка

У Львові — одному з найтуристичніших міст України — затвердили програму з регулювання чисельності тварин у місті. «За» проголосувало 68 депутатів міської ради. Це вже другий документ, який повинен вирішити проблему бездомних чотирилапих. Цього разу зоозахисники сподіваються, що написані й ухвалені слова принесуть більше користі.

Екстремальне задоволення

51-річний військовий пенсіонер із Пирятина Ігор Стригуновський повернувся з Непалу. Пан Ігор — альпініст із невеликим стажем: почав підкорювати вершини всього три роки тому. Зізнається, що альпінізм для нього не самоціль — просто, вийшовши на пенсію, чоловік нарешті має можливість реалізувати непереборне бажання побачити світ, у якому стільки всього цікавого. До того ж йому імпонує активний спосіб життя. От і поєднує цікаве з корисним.

Усе — через ДУПу

Усе — через ДУПу

Ще торік цієї пори (1 червня традиційно розпочинається курортний сезон) під арками Сімферопольського залізничного вокзалу було не розминутись: попри анексію, пасажирські потяги далекого сполучення із материкової України сюди прибували за попереднім розкладом. Щоправда, сам пасажиропотік помітно зменшився, але він усе ж був.

Літо кольорове

Літо кольорове

На честь відкриття курортного сезону одеська організація «Всі свої» взялась розфарбовувати місто у прямому й переносному значенні. Вечори у місті-перлині у минулі вихідні яскраво наповнили вуличні музиканти, які не тільки зачаровують своїми композиціями, а й навчають усіх бажаючих грати.

Війна знімає заборони

Дізнатися про те, як вплинули журналісти на хід війни на Донбасі, а також, як відрізнити пропаганду від правдивої інформації, медійники з усієї України змогли на найвпливовішій медiа-події цього року, яка відбулася у Львові.

Чужого не хочу, «свого» не віддам

В інтернеті з’явилася інформація з посиланням на німецьку газету «Міттельдойче цайтунг» про те, що картини, які висіли в замку німецького міста Дессау й вважалися безвісти зниклими з часів Другої світової війни, виявлені на сайті Полтавського художнього музею.

Зміна системи чи зміна облич?

Зміна системи чи зміна облич?

Чи відбудуться в Україні реформи без участі громадськості? Чи можуть влада і громадяни знайти спільні точки дотику? Є конфлікт інтересів чи спільна зацікавленість влади і громадськості у децентралізації? Навколо цих питань дискутували у Вінниці понад сто учасників міжнародного «круглого столу» «Децентралізація в Україні: партнерство влади та громадськості».