Випийте води — аби без біди

Випийте води — аби без біди

Про кількість води, яку необхідно випивати щодня для підтримання нормального балансу рідини в організмі, існує кілька теорій і думок. Згідно з останніми тенденціями в дієтології, що базуються на різнобічних клінічних дослідженнях, людині вагою 60 кілограмiв необхідно випивати за добу 3,5 літра води. Зважаючи на це співвідношення, ви можете вирахувати, скільки ж рідини необхідно вашому організму.

Смак гіркий — судинам добре

Смак гіркий — судинам добре

Людям, які страждають захворюваннями периферійних судин, дуже корисно мати в раціоні гіркий шоколад. Такого висновку дійшли американські кардіологи, опублікувавши дані спеціальних досліджень на сторінках журналу Американської кардіологічної асоціації. Хворі судини кінцівок, як правило, різко звужені, а це значно ускладнює надходження до них крові.

Бери рушник — ставай струнким

Бери рушник — ставай струнким

Цю невибагливу методику корекції фігури розробили японські фахівці майже 10 років тому. Вона дозволяє повернути статуру в природне положення і змінити контури тіла, зробивши талію тоншою, а спину — рівнішою. Цікаво, що книга, в якій детально описується методика, розійшлася величезним накладом — 6 мільйонів примірників.