Глевкуватий благодійний «млинець»

Глевкуватий благодійний «млинець»

У найбільш густозаселеній області нашої держави, Донеччині, так само густо й багатодітних сімей — більше 10 тисяч. Частина з них є малозабезпеченими і потребує постійної допомоги та підтримки. Так само як потребують їх дитячі будинки та інтернати, під дахом яких виховуються діти–сироти.

Охорона обійшлася б дешевше

Тутешні правоохоронці продовжують пошуки трьох зловмисників, які в листопаді пограбували відділення банку майже в центрі Донецька. Тоді лиходії в чорних масках, погрожуючи працівникам філії та відвідувачам пістолетами, забрали з каси 314 тисяч гривень і безслідно зникли.

Із вибою до «Забою»

Із вибою до «Забою»

Літературний журнал «Донбас», що наприкінці року відзначає своє поважне 85–річчя, по праву вважається одним із невід’ємних символів краю. А який же символ без легенди?

«Донбасики» порожняк не гонять

Минулого тижня на засіданні оркомітету юнацького футбольного Євро–2009, що пройде на стадіонах Донецька та Маріуполя влітку, презентували офіційний талісман турніру. Талісманів відразу три — людиноподібні фігури в шахтарських касках та спортивній формі трьох кольорів — жовтій, червоній та зеленій.

А на зупинці — грабіжники з пістолетами стоять...

А на зупинці — грабіжники з пістолетами стоять...

... Прудка «маршрутка» звично «підрізала» тролейбус, заверещала гальмами й вкляк­ла на черговій зупинці. Двері розчинилися, й до напівсонного салону увіпхалися... троє лобурів у чорних масках на пиках та з пістолетами в руках. Один націлив зброю на сполотнілих пасажирів, інший — на водія. «Ану заткни йому пельку!» — перекрикуючи хіт із «шансону», показав один із них на приймач.

Крадіжка на очах Божої Матері

Крадіжка на очах Божої Матері

Коли вночі на пульті охоронної фірми спрацювала сигналізація, до церкви оперативно примчали охоронці. Двері та всі замки на них виявилися непошкодженими, однак прилади продовжувати фіксувати чиєсь пересування в церкві.

Із забою — до бою

Донецькі гірники, зневірившись отримати заборговану зарплату «нормальним» шляхом, можуть вдатися до старих перевірених методів — акцій протесту. У цілому по Україні Донецька область є незаперечним лідером щодо розміру заборгованості з зарплат — у листопаді ця сума зросла до 289 мільйонів гривень.

Нагрілися — йдіть і заплатіть!

Обмацуючи восени ледве теплі батареї, донеччани сподівалися, що гарячими вони стануть із наближенням зими. І помилися: учора, в перший день зими, гарячішими батареї не стали. І навряд чи найближчим часом щось зміниться.

Рейдери спалили з крамом «хату»?

Три поверхи п’ятиповер­хового приміщення універмагу в Макіївці згоріли майже дотла. Як уже повідомляла «УМ», пожежа виникла тут зранку в середу і попри всі зусилля вогнебоців її змогли приборкати аж надвечір того дня. Суму збитків, які понесли підприємці–орендарі, ще необхідно з’ясувати, однак у тому, що ці збитки величезні, сумнівів не виникає ні в кого. Вогонь знищив та суттєво зіпсував величезну кількість різноманітних товарів, серед яких багато побутової техніки і навіть призова «іномарка». А щоб не було спокуси розжитися «трофеями», вночі приміщення охороняє понад сотню правоохоронців.