Дві кризи соціалістів

Соціалістична партія України, яка вибула з «вищої ліги» після 2007 року, прагне повернутися на арену великої політики. Минулої суботи на ХІХ з’їзді СПУ було обрано нового голову — народного депутата з фракції Партії регіонів, у минулому — першого секретаря політради СПУ Миколу Рудьковського.

Краківський ювілей

За пiвтора місяця до Вільнюського саміту «Східного партнерства» Віктор Янукович у Кракові провів переговори на тему Угоди про асоціацію України з ЄС iз президентами Республіки Польща Броніславом Коморовським, Італійської Республіки — Джорджіо Наполітано та ФРН — Йоахімом Гауком.

Німеччина нам допоможе

Німеччина нам допоможе

Юлія Тимошенко не хоче просити Президента Януковича про своє лікування за кордоном, але прийняла офіційну пропозицію членів місії Європарламенту Пета Кокса та Олександра Кваснєвського стосовно її виїзду на лікування до Німеччини. Януковичу вони також передали клопотання про її помилування.

Народження нової зірки чи катюзі по заслузі?

АПозбавлення Ігоря Маркова статусу народного депутата Вищим адмінсудом України спричинило скандал не лише в середовищі «регіоналів». «Абсолютно вся фракція Партії регіонів у парламенті тримається винятково на страху. Когось лякають позбавленням мандата, когось — позбавленням бізнесу, до когось знаходять інші підходи.

Програма «Без мандата»

Лідер партії «Родіна», член фракції Партії регіонів у парламенті Ігор Марков став уже п’ятим (!) парламентарієм VII скликання, у якого Вищий адміністративний суд відібрав мандат, тобто визнав відсутніми статус і повноваження народного депутата.

«Зоряні» настанови

«Зоряні» настанови

Перший тиждень роботи після канікул виявився для нардепів на рідкість врожайним на зустрічі з Президентом. Після довгоочікуваного виступу в стінах парламенту, де Віктор Янукович засвідчив євроінтеграційні прагнення України пріоритетом цієї сесії, позавчора надвечір гарант провів закриту зустріч із депутатами фракції у головному штабі ПР — аби домогтися одностайності в голосуваннях за «європакет».

Відлуння «Родоводу»

Відлуння «Родоводу»

Після 40 діб екстрадиційного арешту в Будапешті має вирішитися майбутнє екс–нардепа Олександра Шепелєва, якого 5 липня разом із дружиною затримав Інтерпол. В Україні його обвинувачують у замаху на вбивство, а також розкраданні державних коштів у великих розмірах.

А ви чули про «список Фюле»?

А ви чули про «список Фюле»?

Із 11 вимог «списку Фюле» за чотирма критеріями Україна має певний прогрес, за п’ятьма — мінімальне просування, ще за двома — жодного поступу. Це констатував представник аналітичного центру «Відкрита політика» Ігор Жданов під час громадського обговорення дій, необхідних для реалізації європейського курсу України. Нагадаємо, «список Фюле» є умовою Євросоюзу для підписання Угоди про асоціацію з Україною, яке планується на листопад (якщо критерії буде виконано).