«Перевіряти нас не треба»

«Перевіряти нас не треба»

Минулої п’ятниці під час засідання уряду Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Фонду державного майна провести збори акціонерів ВАТ «Турбоатом» і розглянути питання про звільнення його керівника Віктора Суботіна у разі недопуску державних аудиторів на підприємство.

Дикі танці... на капищі,

Аби не забували про політичний труп — «товаришку» Вітренко, вона разом з однодумцями вирішила пропіаритися оригінально-варварським способом. «Сотоварищи» не придумали нічого ліпшого, як зібралися біля Історичного музею у Києві, аби провести акцію за відновлення .. Радянського Союзу!

«Усі камери патріотами забиті»

«Усі камери патріотами забиті»

Починаючи з 17 березня, Вінниччину охопила нова лихоманка щодо «ватної» історії екс-голови Головного управлiння Національної поліції Вінницької області Антона Шевцова. У цей день українські спецслужби піймали його на кордоні з Білоруссю — такий шлях він обрав для втечі в Росію. З 18 березня міський суд Вінниці обирав міру запобіжного заходу підозрюваному в державній зраді.

Система всіляко пручалася

Система всіляко пручалася

Минулого місяця Указом Президента Петра Порошенка було звільнено з посади суддю Бабушкінського райсуду Дніпропетровська Дмитра Чулініна. Напередодні у нього сплив п’ятирічний термін відтоді, як він одягнув суддівську мантію.

Очільників Нацполіції викурювали шинами

Очільників Нацполіції викурювали шинами

Наприкінці минулого тижня під стінами Головного управління Нацполіції у Вінницькій області представники Автомайданів iз десяти регіонів України вимагали відсторонення від служби начальника вінницького обласного управління Нацполіції Антона Шевцова та його заступника Олександра Селіверстова. Принаймні хоча б на той час, допоки триватиме службове розслідування СБУ.

А «Хорта» не звільняють

А «Хорта» не звільняють

У справі активіста Юрія Павленка (на прізвисько «Хорт»), якого вже й у Європі називають політв’язнем, намітився новий етап: почались допити свідків. Ключовим свідком нині є колишній голова Вінницької облради Сергій Свитко.