Кози, йога, «лівий» сектор

Кози, йога, «лівий» сектор

Чудовий травневий світанок у Лютежі. Виводжу зененхунда Оскара на ранкову прогулянку. З ближнього лісу заклично щебечуть пташки, привітно кивають вітерцю сосни, пахне нічним дощем молода травичка... Ой ні. Вже не дощем. І навіть не тваринним послідом, терикони якого оточили добрячий шматок ділянок по сусідству з тваринним концтабором на Квітковій, 18. Цього разу тхне від трупа чергової, здохлої чи то від голоду, чи від хвороби, Тарасової кози.

Із Польщі — яловичина, з України — олія

Україна та Польща поглиблюють контакти у сільськогосподарській виробничій сфері. Заступник міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька та заступник міністра сільського господарства та розвитку села Республіки Польща Ева Лєх днями зустрілися на черговому засіданні україно-польської робочої групи з питань співробітництва у галузі сільського господарства.

Нехай нереститься!

Нехай нереститься!

Асоціації рибалок-промисловиків та рибалок України днями провели акцію зарибнення Київського водосховища. Там випустили десять тисяч рослиноїдних видів риб, що сприятиме кращій природній біологічній меліорації водосховища.

Навіщо нам інтегруватися в ЄС

Поміж необхідними для адаптації в європейському правовому полі актами є й такі, що стосуються органічного фермерства, стандартів торгівлі рослинами і живими тваринами, продуктами тваринництва. Заступник міністра агрополітики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька днями повідомила про початок проміжних переговорів на ці теми двостороннього Комітету асоціації між Україною та ЄС.

Вміли готувати, та не вміли подавати

Вміли готувати, та не вміли подавати

Днями в Києві відбувся «Український інфраструктурний форум-2016». Публічна дискусія представників державної влади, міжнародних організацій та українських підприємств стала спробою привернути увагу міжнародних та національних інвесторів до потенціалу транспортної системи України.

Рибка ловиться, закони пишуться

З січня по березень поточного року виловлено 11,9 тисячі тонн водних біоресурсів у водоймах України. Це на 49,4 відсотка більше, ніж протягом аналогічного періоду минулого року, повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Прибутки, конвертовані у хвороби

Прибутки, конвертовані у хвороби

Традиційна останнім часом для подільських селян ситуація: хочеш догукатися до влади — перекривай трасу. Цього разу міжнародний шлях на Молдову перекрили мешканці селища Трудове Піщанського району. Так вони протестують проти випалювання деревного вугілля у виправній колонії, розташованій у центрі села.