Секонд-хенд від Лопес

Секонд-хенд від Лопес

Дженніфер Лопес вирішила підігріти інтерес до свого нового фільму «Співак» (El Cantante), в якому знялася разом із чоловіком Марком Ентоні та який сама ж і продюсувала. Увесь одяг, який актриса та її половина вдягали під час зйомок, вирішено розпродати. «Шмотки» героїв фільму можна купити в магазині Screaming Mimis у Нью-Йорку.

Як зіркові діти заробляють гроші

Як зіркові діти заробляють гроші

Гадаєте, діти зірок — найщасливіші дітлахи у світі? Бо змалку усім забезпечені й не змушені думати про хліб насущний. Зовсім ні! Найвідомішим малюкам Голлівуду — Шилон Нувель Джолі-Пітт та Сурі Круз — донькам не менш відомих батьків — уже зараз доводиться працювати. Скажімо, півторарічна Сурі, донечка акторів Кеті Холмс і Тома Круза, стане обличчям дитячого Будинку моди «AAHH!». Подейкують, батьки дівчинки вже підписали контракт, за яким їхнє чадо на рекламі дитячого одягу заробить аж мільйон доларів.

Собачатину не бажаєте?

Собачатину не бажаєте?

Дивні ці індійці! У них по вулицях вештається стільки м'яса (корови, свині), а їм, бачте, собаки заважають. Тих уже стільки розвелося на вулицях Делі, що індійські чиновники запропонували відловлювати бродячих псів і відправляти їх у Корею. Там цих тварин дуже люблять — на обідньому столі, звісно. От і сяйнула у чиновникiв ідея налаштувати такий м'ясний експорт до сусідньої країни.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

— Це служба порятунку?
— Так.
— У меня в квартирі кульова блискавка!!!
— У кімнаті?
— Ні, на кухні...
— Поряд із вікном?
— Була біля плити...
— А зараз?
— За столом сидить... Каву п'є падлюка...

Всі статті рубрики