Лже-судді із лже-рішенням?

Лже-судді із лже-рішенням?

Учорашній день минув під знаком очікувань новин із Жилянської — ще зранку російський канал ОРТ обіцяв «скандальне рішення» щодо конституційності указу Віктора Ющенка про розпуск Верховної Ради. Проте особливими «скандалами» Конституційний Суд не потішив. Навпаки, учора КС припинив провадження за поданням 53 депутатів Верховної Ради щодо указу про дострокове припинення повноважень парламенту. Про це — поки що без подробиць — заявив в. о. голови КС Валерій Пшеничний. Він, зокрема, уникнув відповіді на питання, скількома голосами було прийнято відповідне рішення, зазначивши лише, що вердикт ще тільки згодом буде належним чином оформлений та офіційно оприлюднений.

За п'ять хвилин до розв'язки

За п'ять хвилин до розв'язки

Уже вчора у Верховній Раді могли бути зареєстровані проекти законів та постанов, потрібні для проведення дострокових виборів. Робоча група, яка працювала над цим пакетом, змогла погодити всі технічні нюанси, тож залишалося прийняти тільки політичне рішення. А це вже парафія Президента і Прем'єра, які вчора о 14.00 зустрілися на Банковій. Розмова відбувалася в режимі віч-на-віч, без свідків. На момент здачі цього номера «УМ» зустріч ще не закінчилася.

Операція «Корпорація»

Операція «Корпорація»

Більше трьох місяців співробітники Служби безпеки «полювали» на цю комерційну охоронну структуру. Затримати їх потрібно було «на гарячому», але оскільки злочинці не були обмежені ні в грошах, ні у високоякісній прослуховуючій техніці, до того ж активно протидіяли СБУ, на їх затримання пішло значно більше часу, ніж зазвичай. Та гра в «кішки-мишки» із спецслужбою вже завершена: затримано вісім причетних до цієї структури осіб.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Без грошей, без Януковича

Без грошей, без Януковича

Масштабні пошукові роботи на місці боїв, у яких 21—25 квітня 1944 року вояки південної групи УПА-Північ «Богун» та з'єднання «Холодний Яр» УПА-Південь протистояли внутрішнім та прикордонним військам НКВС, розпочалися ще торік. Гурбинська битва вважається наймасштабнішим відкритим військовим протистоянням Української повстанської армії з регулярними підрозділами Червоної армії. Майже 35 тисяч добірних енкаведистів намагалися оточити підрозділи УПА, які сконцентрувалися у навколишніх лісах. Неповних п'ять тисяч вояків, з яких понад півтори тисячі не були озброєними, а також місцеве населення, що ховалося від більшовиків, потрапили в кільце оточення — так званий «гурбинський казан». Але повстанці витримали натиск ворога, що переважав кількісно в сім разів, та ціною неймовірно зусиль і втрат зуміли прорватися з оточення.

Бандюки чи бандюковичі

Бандюки чи бандюковичі

Минулої п'ятниці о пів на третю ночі було здійснено розбійницький напад на приватне помешкання тимчасово виконуючого обов'язки голови Полтавської райдержадміністрації, першого заступника голови обласної організації Української народної партії Сергія Антонюка. До будинку, розташованого y приміському селі Тахтауловому, вдерлися троє зловмисників у масках. Вони зв'язали господаря і жорстоко побили палицями. При цьому нападники вдарили по голові й дружину пана Сергія. Самого ж керівника району, відтак, довелося терміново госпіталізували зі струсом головного мозку, численними травмами, гематомами, забиттями. Медики центральної районної лікарні констатували у потерпілого стан середньої тяжкості.

Медведчук вам суддя?

Медведчук вам суддя?

За даними «УМ», лідер СДПУ(о) Віктор Медведчук знову відновив свої впливи на велику політику. Наші джерела стверджують, що екс-глава Адміністрації Президента Кучми став головним правником коаліції і тепер відповідає за юридичний супровід у боротьбі зі стороною Президента та опозиції. Зважаючи на те, що в нинішній складній ситуації всі табори по-своєму намагаються апелювати до права і забезпечувати потрібні рішення судів, заняття юриста Медведчука — архіважливе. До того ж дозволяє йому діяти в затишній для себе атмосфері — негласно та непублічно.

«Сава Росии» — пам'ятник невідомому вандалу

«Сава Росии» — пам'ятник невідомому вандалу

Наслідки цієї брудної роботи першими побачили залізничники зі станції «Пам'ятне», що неподалік. Борис Дєдов, співавтор пам'ятника, також одним із перших став свідком блюзнірства. Як розповів він «Україні молодій», стелу зі словами Гімну «Душу й тіло ми положим за нашу свободу...» вандали залили таким товстим шаром жовтої фарби, що напис тепер неможливо прочитати. Навіть святість місця не стримала затятих русофілів: на капличці вони послали «бендерів» за відомою із російської лайки адресою, а на цоколі «грамотною російською» написали «Сава России!».

Нема «СБ УРКАїни» — нема позову

Нема «СБ УРКАїни» — нема позову

Минуло вже близько року відтоді, як «Україна молода» надрукувала цикл статей під назвою «Служба безпеки УРКАїни» про «своєрiдну» кадрову полiтику та відверті зловживання службовим становищем тодішнього керівництва СБУ. Нагадаємо, що влітку 2006 року позови до «України молодої» направили у статусі фізичних осіб нинішній віце-прем'єр-міністр Володимир Радченко та тодішній голова СБУ Ігор Дріжчаний. Як керівник вітчизняної спецслужби пан Дріжчаний «домігся» ще й того, що позов у статусі юридичної особи до «УМ» направило й очолюване ним силове відомство.

Всі статті рубрики