Між релігією і чаркою

Між релігією і чаркою

Не щастить «оскароносній» красуні Ніколь Кідман із чоловіками. Уже вдруге, виходячи заміж, актриса сподівалася знайти любов, підтримку і взаємоповагу, і знову не складається. Нагадаємо, в минулому шлюбі з Томом Крузом кінодіва марно намагалася боротися із пристрастю благовірного до вельми небезпечного вчення сайєнтології. Побороти аж надто фанатичну «релігійність» Круза не вдалося, i, зрештою, все завершилося розлученням. Постраждавши кілька років на самоті, Ніколь нарешті обрала собі нового супутника життя — співвітчизника, австралійського кантрі-музику Кіта Урбана. Він її нібито кохав, вона його любила... Однак на небосхилі подружнього життя Кідман знову скупчилися хмари.

Коханню всі віки підвладні

Коханню всі віки підвладні

Колись дві найкрасивіші зірки тогочасного кіно, Джина Лоллобріджида й Елізабет Тейлор, мимоволі змагалися за першість не лише на екрані, а фактично в усьому: хто розіб'є серця більшій кількості залицяльників, пошиє сукню у дорожчого дизайнера, отримає більший гонорар тощо. Інколи перемагала Ліз, інколи — Джина, однак якщо італійка своїх «поразок» зазвичай узагалі не помічала, позаяк на цьому негласному суперництві не зациклювалась, то американка свої сприймала вельми болюче. І хоча ті часи давно минули, можна собі тільки уявити, як ревниво відреагує Ліз на свій черговий «програш». Тільки уявіть собі: вона, Елізабет Тейлор, яка мала вiсьмох офіційних чоловіків і ось-ось вийде заміж удев'яте, спромоглася знайти собі нареченого лише на 17 років молодшого за неї. А що утнула Лоллобріджида?! Ця 79-річна спокусниця збирається заміж за чоловіка, молодшого за неї аж... на 34 роки!

Замість різок — «зеленим змієм»

Замість різок — «зеленим змієм»

Якби декотрим нашим школярам трапився такий учитель, який дістався учням однієї китайської школи, вони б його, мабуть, на руках носили. Китайські ж діти — ось вона, різниця культур! — свого наставника люто ненавидять і вважають справжнім тираном. Як повідомляє китайська преса, цей пан дуже жорстоко карає учнів за непослух.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Білорусь, Північна Корея, Куба й ще низка країн подали термінові заявки на вступ до НАТО. На питання «Чому?» надійшов коментар: «За даними з України, тим, хто відмовляється від НАТО, росіяни 50% знижки на газ дають!»

Всі статті рубрики