Такі «металурги» пам'ятника не гідні!

Такі «металурги» пам'ятника не гідні!

Позавчора відбулися останні два матчі 7-го туру національної першості, в яких узяли участь представники України в Кубку УЄФА. Вже третю зустріч донецького «Металурга» з початку поточного чемпіонату обслуговувала іноземна суддівська бригада. Мабуть, керівників «МД» надихнули на цей крок нічиї в матчах із «Шахтарем» та «Динамо», здобуті за участі арбітрів із Німеччини й Австрії. Тож понеділкову зустріч «метадонів» із третім призером минулої першості, одеським «Чорноморцем», обслуговувала бригада зі Словенії на чолі з Дарко Цеферіном.

Європейські віражі Ялти

Європейські віражі Ялти

До Європи можна йти різними шляхами — розповідати про наміри чи робити реальні кроки. Один із таких — етап Кубка Європи з ралі, який цими вихідними відбудеться в Ялті. Голова оргкомітету «Ялта Немірофф ралі-2006», глава Запорізької облдержадміністрації, колишній автогонщик Євген Червоненко розповідає: «Минулого року, коли ялтинське ралі дебютувало, ми ставили перед собою мету — провести в Україні Кубок Європи. І ми досягли неможливого — без дворічного випробувального терміну нам надали статус етапу Кубка Європи! Щиро вітаю прихильників автоспорту в Україні та СНД із цією перемогою. Торік ми подарували їм незабутнє видовище, яке наблизило нас до Європи. Цього року ми зробимо його ще яскравішим».

«Рулить» Казахстан!

«Рулить» Казахстан!

У неділю тритижневі випробування можливостей людського організму на Піренеях під назвою «Вуельта» закінчилися. Зі 189 велосипедистів фінішу останнього, 21-го етапу, у Мадриді дісталися тільки 134. Досвідчений казахстанський гонщик Олександр Винокуров, який раніше не раз відзначався перемогами на окремих етапах престижних багатоденок, тепер зумів зійти на найвищий ступінь п'єдесталу, за підсумками загального заліку 61-ї «Вуельти».

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Всі статті рубрики