Туди повернуся, сюди повернуся...

Туди повернуся, сюди повернуся...

Блок Тимошенко надав Партії регіонів гуманітарну допомогу — два мішки заспокійливого — для ведення переговорів про створення коаліції з «Нашою Україною». Це, звісно, анекдот, але дуже влучний. Словом, «Наша Україна» досі думає, як перейти болото, не вступивши в багно: і до широкої коаліції приєднатися, й обличчя не втратити (перед самими собою, звісно, бо про виборців уже давно не йдеться). А спробуй його не втрать, якщо потенційні партнери ділитися владою не збираються, принаймні настільки, наскільки цього хочеться «помаранчевим». Не вступити в коаліцію теж страшно, адже тоді доведеться і з урядом розпрощатися і на довгий час забути про реалізацію багатьох амбітних планів...

Поза фракцією, але не поза законом

Поза фракцією, але не поза законом

Поки апологети євроінтеграційного курсу України, ті, хто свято вірить у міцність скріпленого підписом під Універсалом слова, приходять до тями після заяв Прем'єр-міністра у Брюсселі, соратники Віктора Януковича від свого провідника в захваті. Заява Прем'єра про неготовність України до підписання плану дій «Україна—НАТО» «відповідає нормам Конституції, усій законодавчій базі, а найголовніше, — думці більшості наших співгромадян. Наша фракція нікому не дозволить порушувати Конституцію», — наголосив, виступаючи вчора з парламентської трибуни, нардеп Олександр Пеклушенко. І повідомив, що Партія регіонів ініціюватиме в парламенті розгляд питання про виділення коштів на проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу України до НАТО. «Ми готові зі своїми депутатами в бюджетному комітеті розглядати питання про виділення коштів на проведення референдуму: бути Україні в НАТО чи не бути з наступним його обговоренням і ухваленням у сесійній залі. Ми вважаємо, що тільки на це потрібні гроші», — наголосив Пеклушенко.

Росіянам знову МАЯКнули

Росіянам знову МАЯКнули

Інцидент із кримськими маяками показав, що в нашій державі вистачає політиків, у яких національний інтерес відверто програє страхові перед Росією. Відколи Апеляційний суд у Севастополі визнав, що російський Чорноморський флот незаконно утримує кримські маяки, небагато урядовців виступили на захист рішення феміди. Розпливчасто висловився і Прем'єр Янукович, який сказав лише щось про наступні переговори. На щастя, серед патріотів залишається Міністерство закордонних справ. Днями Михайлівська площа звернулася з нотою до російської сторони — наші дипломати висловлюють сподівання, що сусіди «неухильно» виконають рішення судiв.

Попався в «сітку»

Попався в «сітку»

Кожен користувач комп'ютера, який має доступ до інтернету, хоча б раз, але залишав свої коментарі на різних інтернет-форумах. Тим більше що дебати іноді відбуваються такі запальні, що наш парламент точно відпочиває. На одній із дискусій і «попікся» Тарас Зеленяк — громадянин Росії української національності. Минулого тижня в Новосибірську розпочався суд, і Тарасові загрожує два роки ув'язнення. Здається, це безпрецедентний випадок для країн колишнього СНД. Пікантності йому додає ще й те, що Зеленяка судять за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, а якщо конкретно — за висловлювання ідеї про вищість українців над росіянами.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Всі статті рубрики