Газетні історії піднімають настрій

29.03.2023

«Україну молоду» я передплачую вже років п’ятнадцять і жодного разу не шкодував про свій вибір.

 

Ця газета настільки наша, українська, що буквально зігріває душу.

 

В одному номері можна знайти інформацію про всі сфери життя країни. Особливо мені подобається тематика 4-ї і 5-ї сторінок, де я дізнаюся про все, що робиться у владних кабінетах і що коїться загалом у світі, як реагують друзі на наші події.

 

Подача матеріалу журналісткою Тетяною Пархомчук викликає в мене неприховане захоплення. Вона — справжній професіонал і великий молодець!


Потім мене надзвичайно хвилюють події на фронті, розповіді про наших героїв, волонтерів і загалом людей, які допомагають армії. Усі ці люди надзвичайно рідні по душі, глибоко свої.


Знаходжу у газеті я також багато інформації на свою професійну, мистецьку, тематику. Читаю новини спорту, бо дуже люблю бокс. І насамкінець перечитую з великим задоволенням усі «приколи».

 

Недавно вподобав ось таку історію і тепер переповідаю її всім знайомим.

 

Підходять у Львові до чоловіка двоє молодиків і запитують: «Ви мєсний?» «Так, місцевий», — відповідає той. «Тогда подскажітє, пожалуйста, как лучше попасть в русскоє консульство». А чоловік лукаво посміхнувся і каже: «Найкраще з міномета!»


Словом, ті історії ви так здорово підбираєте, що вони піднімають настрій і дають упевненість у нашій перемозі. Війна, звичайно, велике горе. Водночас випробування, яке переживаємо зараз, неабияк згуртовує нас.

 

З цієї біди ми однозначно вийдемо не народом України, а справжнім українським народом. Я в це глибоко вірю. Підтвердження цьому знаходжу в кожному новому номері своєї улюбленої газети, яку, до речі, передплачує вся моя родина. Бажаю колективу редакції подальших успіхів.

Анатолій ПАЛАМАРЕНКО, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, професор, Герой України

 • Що робиться для зменшення втрат наших військовослужбовців

  Що робиться, щоб проводити розбір втрат та потрапляння у полон, чи робляться висновки? Що робиться, щоб знімати з посад командирів, які не здатні розумно застосовувати особовий склад, і щоб просувати ефективних бойових лідерів на командні посади? >>

 • Думки після Соледару

  Журналіст Юрій Бутусов, який висвітлює події на Бахмутському напрямку, поділився думками щодо ситуації в районі Соледару та проблематики ЗСУ на фронті зокрема. >>

 • Десакралізація влади в прямому ефірі

  Квартал 95 системно займався дискредитацією влади. Але зараз відбулася десакралізація влади в прямому ефірі. І це недобре для держави, бо влада має виглядати адекватно і викликати бодай повагу. >>

 • Зе-команда і Bellingcat

  Весь світ тепер знатиме про неадекватну українську владу, яка під час війни (!) відмовилась від можливості затримати воєнних злочинців та покарати їх. >>