Переможниця «Євробачення-2018» покрутилася на дивані посеред Києва

27.07.2018
Переможниця «Євробачення-2018» покрутилася на дивані посеред Києва

Нета Барзілай.

Нещодавно кияни і гості столиці могли спостерігати дивну картинку: перед будинком Міністер­ства закордонних справ України (на хвилиночку!), сидячи на дивані, крутиться на ньому посеред площі дивна дівчина з чудерна­цькою зачіскою і в такому ж чудернацькому вбранні.
 
Ще більший подив у «знавців» викликало те, що ця панянка — цьогорічна переможниця «Євробачення», яке пройшло в Лісабоні, Нета Барзілай з Ізраїлю.
 
Про це вона зробила запис на своїй сторінці у «Фейсбуці» й виклала кадри з кліпу та опублікувала тізер нового відео.
 
«Серед усієї цієї метушні я забула поділитися з вами тим, над чим ми майже місяць працювали. Разом із моєю командою ми добросовісно трудилися, щоб це стало кращим комерційним продуктом для Netflix. Дякую вам усім», — підписала тізер співачка.
 
Знавці інтернетконтенту добре знають цю каліфорнійську компанію, засновану Рідом Хастінгсом та Марком Рендольфом, адже вона — постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа.
 
Заснована ще в 1997 р., Netflix із 2013 р. стала виробляти і власний продукт. Так, уже в 2016 р. на її «рахунку» було понад 126 оригінальних серіалів та фільмів, а це значно більше, ніж може собі дозволити випустити будь-який мережевий чи кабельний канал Штатів.
 
Станом на початок цього року серед її передплатників нараховувалось понад 117 млн. осіб по всьо­му світу (причому жителі США — менше половини з них). І це не дивно, адже серед «власного продукту» компанії — і такі кінохіти, як серіал «Картковий будиночок» (у 2013 р. компанію висунули на премію «Еммі» в 14 номінаціях, із яких 9 виграв цей серіал) та «Оранжевий — хіт сезону». 
 
Що ж, у «непогану компанію» потрапила Нета. Шкода лише, що Київ у калейдоскопі кадрів цього рекламного відео змигнув кометою.
 
Проте останнім часом проглядається приємна для нас тенденція, що іноземні кінематографісти, музиканти обирають для локацій своїх продуктів краєвиди нашої, без сумніву, мальовничої Батьківщини. 

  • Брітні Спірз потрапила до психіатричної лікарні

    Скасувавши концерти нового шоу «Домінейшн», співачка вирішила присвятити більше часу своїм близьким, особливо батькові, який напередодні переніс дві операції, після останньої виникли ускладнення, і здоров’я його наразі під загрозою (минулої осені у 66-річного чоловіка діагностували хворобу кишечнику >>

  • Внучка Грейс Келлі виходить заміж за режисера

    Монарша сім’я Гримальді вже майже півстоліття дає харч для жовтої преси, починаючи з казкового весілля американської актриси Грейс Келлі та монарха Монако Реньє ІІ, її трагічної загибелі та закінчуючи постійними інфоприводами їхніх нащадків — трагічної загибелі чоловіка старшої доньки Кароліни, рома >>

  • Ніколас Кейдж побрався «по п’яні» у Лас-Вегасі

    Не тільки в США, а й у цілому світі (завдяки переважно кінематографу) знають, що одружитися за кілька годин без будь-якої адміністративної метушні можна в Лас-Вегасі — місті, яке точно ніколи не спить, адже це рай для ігроманів, любителів казино, дорогих ресторанів, клубів, веселого розгульного житт >>