Руки тремтять приємно...

28.08.2014

Одеський боксер Раміль Гаджиєв — чемпіон Юнацької олімпіади-2014. (з сайта НОК.)

Жирну крапку у виступі українських олімпійців на Юнацьких іграх у Нанкіні вчора поставив вітчизняний боксер Раміль Гаджиєв, який у фіналі категорії до 75 кг здолав росіянина Дмитра Нестерова. «Чесно кажучи, в мене досі тремтять руки! Навіть не можу передати на словах свої емоції. Я безмежно щасливий та радий, що здобув перемогу», — зазначив 16-річний представник Одещини, який поклав до синьо-жовтої скарбнички сьоме «золото». Загалом на II літній Юнацькій олімпіаді українська команда здобула 23 медалі (7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових), що дозволило їй замкнути п’ятірку кращих збірних Ігор. Прогнозовано, найбільший медальний ужинок зібрали господарі змагань — китайці (38-13-14), на другому місці — росіяни (24-19-11), треті — американці (10-2-7). Зазначимо, що паралельно з офіційним медальним заліком на Іграх у Нанкіні вівся ще один протокол спортивних здобутків, куди також зараховували медалі, здобуті спортсменами у змішаних міжнаціональних турнірах. Так от, у рейтингу №2 наша збірна назбирала 29 відзнак (9-9-11).