Африканська «трясця»

Африканська «трясця»

Виявляється, землетруси цілком можливі й на території України. От тільки іноді важко зрозуміти, чи це глибинні коливання земної кори, чи просто вантажівка прогуркотіла за вікнами... Та як би там не було, а вчені сейсмічної станції Інституту геофізики імені С.І.Суботіна НАН України (що знаходиться у стольному граді Києві), ще 11 травня таки зафіксували коливання грунту в районі населеного пункту Новодар'ївка Ровеньківської міськради. Про це вже аж у п'ятницю повідомило Головне управління МінНС України в Луганській області.

Скуштуйте «КаВуНа» зі смішинкою

Скуштуйте «КаВуНа» зі смішинкою

Цьогорічний Всеукраїнський фестиваль шкільних команд «КаВуН-2004» проходить під гаслом: «Діти — за майбутнє України». Це рішення організаторів фестивалю — «Асоціації команд КВК «КВК — Київ» не випадкове, адже цьогоріч на країну чекають неабиякі випробування президентськими перегонами. І хто сказав, що наша молодь аполітична, навіть якщо на момент виборчого фіналу багатьом з юних гумористів не виповниться 18 років?

Подорож на двох велосипедах i з «кравчучкою»

Подорож на двох велосипедах i з «кравчучкою»

На подвиги потягло недавно двох малих братів із Золотоноші Черкаської області: вони вирішили податися в подорож білим світом. Стати «робінзонами» 9-річний Андрій та 12-річний Євген задумали ще взимку. І почали старанно готуватися до походу світ за очі — збирали та приховували вдома крупи, цукор та закрутки. Правда, менший вразив батьків своєю безпосередністю й розповів про потаємні мрії. Ті, люди пристойні й з непоганим достатком, нагримали на обох і сподівалися, що дитячі марення як вітром здуло.

Кадри таки вирішують...

Кадри таки вирішують...

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У замітці «Які кадри вирішують усе», надрукованій в «Україні молодій» 13 лютого ц. р., ішлося про окремі аспекти діяльності Дніпропетровського управління юстиції та його керівника Володимира Єремєєва. Автор публікації, зокрема, акцентував увагу на кількох фактах, що так і залишилися в розряді чуток та не знайшли підтвердження.

Про що мовчить дно

Про що мовчить дно

Скандал навколо спорудження каналу «Дунай — Чорне море» набирає несподіваних обертів: виявляється, проект таїть небезпеку не тільки для природи, а й для самих виконавців замовлення. Річ у тім, що гирла Дунаю нашпиговані мінами часів Першої та Другої світових воєн. Природно, що достеменних документальних даних про замінування не збереглося. Але є вагоміші, матеріальні свідчення. Як повідомили «УМ» у Міжнародному соціально-екологічному союзі, у 1986 році в Ізмаїльський порт запливла міна, внаслідок чого вибухнув кран. Самовідвізний землесос «Прорвін» більше 10 років тому під час днопоглиблення Вилківського перекату теж вирив міну, і прикордонники евакуювали весь екіпаж. У 2002 році одна з мін впливла в гирло Білгородське, просто в центр міста, і була зупинена біля причалу туристичного комплексу «Вилкове». Прибулі прикордонники сказали, що зона вибуху такої міни може скласти до 500 метрів. Спеціальний підрозділ з Очакова, що мав її знешкодити, назвав таку суму сплати за приїзд, що в результаті голова Вилківського товариства афганців Олег Поляків власноруч зачепив її за човен і відбуксирував нижче за течією. Кажуть, що вона й досі лежить у кущах.

Гривні «пригрілись» в Ізраїлі?

Гривні «пригрілись» в Ізраїлі?

За інформацією народного депутата України Юрія Артеменка, клубок розслідування низки кримінальних справ, пов'язаних із банкрутством запорізького «Нашого банку», викотився за межі держави. Підтверджується припущення стосовно «еміграції» солідної частини заощаджень вкладників за кордон. Сліди нашої гривні, конвертованої в інвалюту, виявили у Росії і навіть в Ізраїлі. На береги землі обітованої начебто переведено майже сто мільйонів гривень — не «дерев'яними», ясна річ. Отож далеке і приємне відрядження очікує групу слідчих Генеральної прокуратури.

Місто Славутич стало цифровим селом

Місто Славутич стало цифровим селом

«Закордон нам допоможе». Цей крилатий вислів Остапа Бендера залишається актуальним і до сьогодні. З огляду на жебрацьке становище української освіти, медицини і культури її представникам дійсно залишається лише сподіватися на манну небесну у вигляді меценатства, спонсорства або іноземних інвестицій.

«Нива» стала «Шевроле»

«Нива» стала «Шевроле»

Презентація новачка для українських доріг, автомобіля «Шевроле — Нива», відбулася під час столичного автошоу. Це означає й офіційний початок її продажу в Україні. Як зазначив гендиректор «УкрАвтоЗАЗ-сервісу» В'ячеслав Поврозник, новенький позадорожник приємно вразить українського споживача ціною і якістю, адже коштуватиме близько 11,5 тисячі доларів.

«Нагрів» без газопроводу, але і сам «згорів»

«Нагрів» без газопроводу, але і сам «згорів»

Громадянин З. як людина цілком офіційна — заступник директора з питань виробництва ПВКП «СТС» — заслуговував довіри. Та й справу пропонував добру: провести газопровід у селах. З. укладав договори з приватними підприємствами і сільськими кооперативами, брав гроші на виконання робіт, а потім ділився ними. З ким? Із самим собою. Бо значна частка коштів ішла на його власні потреби.

Всі статті рубрики