Колоти «за законом»

Колоти «за законом»

Прийнятий надвечір у середу Закон «Про затвердження загальнодержавної програми імунопрофілактики і захисту населення від інфекційних хвороб на 2009—2015 роки» — перша спроба на законодавчому рівні затвердити програму вакцинації в країні. Раніше існували лише програми, затверджені Кабміном. «Цей закон мав з’явитись ще рік тому, — розповів у коментарі «УМ» народний депутат, заступник голови комітету з питань охорони здоров’я ВР Віктор Корж. — Стан здоров’я наших громадян змінюється, нам потрібні нові методи вакцинації».

Кінець війні з каменем

Кінець війні з каменем

Камінь, яким сімнадцять років тому патріотично налаштовані харків’яни вшанували пам’ять воїнів Української Повстанської армії, й надалі залишатиметься у Молодіжному парку. Тогорічний намір мера Харкова Михайла Добкіна обміняти цей пам’ятний знак на постамент пам’ятника Леніну в Івано–Франківську не увінчався успіхом. Міський голова каже, начебто прикарпатці відмовилися прийняти камінь у себе. Мовляв, «він їм там теж не потрібний».

Кавалер слова

Кавалер слова

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Про творчий вечір народний артист, Герой України і визнаний майстер художнього слова Анатолій Паламаренко мріяв давно. Своє 70–річчя неперевершений оратор відсвяткував у липні цього року, а от ювілейний концерт із різних причин відкладали до осені. 22 жовтня у Національній філармонії Анатолій Паламаренко ще раз відзначив свій ювілей, але цього разу на сцені, із капелою бандуристів імені Майбороди, оркестром народних ін­струментів Віктора Гуцала, повною залою друзів.

Сопливий «спецназ»

Сопливий «спецназ»

Останнім часом Лубнами прокотилася хвиля розбійницьких вуличних грабежів. Зловмисники вночі чатували на випадкових перехожих і сильними ударами ззаду по голові збивали з ніг, щоб потім «звільнити» від усього цінного — грошей, коштовних прикрас, «мобілок»... Кожен такий напад (правоохоронці нарахували їх більше десятка) вирізнявся хіба що особливою зухвалістю та жорстокістю. Досить сказати, що одного з чоловіків бузувіри так огріли по голові порожньою пляшкою, що він майже два тижні перебуває в лікарні. В іншому випадку «покласти» на землю жінку й відібрати в неї сумочку грабіжникам видалося замало — тож після цього один із них задля такого собі розбійницького «форсу» ще й наступив жінці на руку й зламав її...

Мазай би так не зробив

Мазай би так не зробив

Українські моряки вже вкотре потрапили в халепу. Цього разу в епіцентрі подій — судно «Іксленд» (Xland) під панамськими прапорами, члени екіпажу якого (українці і філіппінці) жорстоко повелися із «зайцями», громадянами Демократичної Республіки Конго, повідомляє «Рейтер». Інцидент стався надвечір 19 жовтня, коли судно стояло на рейді головного порту центрально–африканської країни Матабі. Під час огляду трюму моряки виявили чотирьох нелегальних пасажирів. Добряче нам’явши конголезцям боки, їх просто викинули за борт.

Собаки–вбивці

Собаки–вбивці

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

За життя дівчинки лікарі боролися цілий тиждень. Утім учора серце бідолашної Інни зупинилось. Нагадаємо, минулого тижня до травмпункту центральної Донецької міської лікарні бригада швидкої допомоги у вкрай важкому стані з численними ранами доставила семирічну дівчинку, мешканку Пролетарського району Донецька. Медики стверджували, що Інна мала численні глибоко проникаючі ножові рани, й у дівчинки були проколоті очі. Правоохоронці ж, у свою чергу, заперечували інформацію, що дитина постраждала від рук людини.

Коза на «мушці»

Коза на «мушці»

Якщо у вашій родині є мисливці, то, найімовірніше, сьогодні їх уже немає вдома. У більшості областей України й у Криму сьогодні починається сезон колективного полювання на диких парнокопитих тварин. Трохи пізніше, 7 листопада, почнеться сезон полювання і на хутрових звірів та полювання на парнокопитих у Житомирській, Вінницькій і Тернопільській областях.

Вітряк із людей

Вітряк із людей

Сьогодні о 12.00 з майдану Незалежності до станції метро «Хрещатик» пройде карнавальна хода з людей у костюмах тварин та рослин. Вони складуть зі своїх тіл число 350 та побудують так зване «дерево вітру» (насправді — великий вітряк).

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

На годиннику — «зима»

На годиннику — «зима»

У неділю о 04.00 Україна перейде на «зимовий час». «Тепер можна поспати довше! — радіє знайома. — Головне, не забути перевести годинник, бо весь день піде шкереберть». Утім можливість виспатися — не єдиний плюс. Вважають, що такий зсув у часі у всьому світі сприяє зменшенню витрат електроенергії протягом доби. Саме з такою метою «літній» і «зимовий» порядок відліку часу вперше було введено в Англії у 1908 році. Втім є й мінуси — через зміни часу багато людей починають скаржитися на погане самопочуття. Як пояснюють таке явище лікарі, біологічний годинник перестає синхронізуватися з новим, «зимовим», часом. Люди починають відчувати постійну втому, страждають від порушення сну і стають більш дратівливими.

Всі статті рубрики