В Українському домі в Києві прощаються із загиблими керівниками МВС

11:45, 21.01.2023

У Києві в Українському домі розпочалося церемонія прощання із загиблими керівниками Міністерства внутрішніх справ, які загинули внаслідок падіння вертольоту в Броварах.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляють журналісти, а також МВС  в суботу.

 

 Похоронна колона вирушила до Українського дому, де відбудеться церемонія прощання. У центрі столиці перекрили деякі вулиці, біля Українського дому встановили металошукачі.

 

До цього колона проїхала повз будівлю Міністерства внутрішніх справ, де співробітники поліції віддали шану загиблим.

 

 

В Українському домі вже зібралися родичі і друзі загиблих. Поруч перебувають психологи ДСНС.

 

 

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук не стримав сліз під час прощання з головою МВС Денисом Монастирським.

 

 

Нардеп від "Слуги народу" Дмитро Припитень назвав загибель керівництва МВС великою втратою для правоохоронної системи.

 

 

«Я особисто знав Дениса Анатолійовича (Монастирського). Це велика втрата для системи МВС. На мою думку, він — перша людина за десятиріччя, яка намагалася щось змінити в системі МВС. Я особисто знав і Лубковича, і Єніна. Це були порядні люди, які всіма силами намагалися долучатися до реформ, які запроваджував міністр»,— сказав нардеп.

 

Як повідомляла УМ, вранці 18 січня 2023 року вертоліт МВС України впав на території дитячого садка в Броварах.

 

Загинули всі, хто був на його борту, включаючи міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, його першого заступника Євгена Єніна, державного секретаря МВС Юрія Лубковича, заступника керівника Патронатної служби МВС України Тетяну Шутяк, начальника управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки НПУ підполковник поліції Михайла Павлушка, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції Андрія Маринченка та провідного інспектора Департаменту комунікації МВС Миколу Анацького.